Kano wraca w Mortal Kombat 11

​NetherRealm Studios ogłosiło na Twitterze, że wśród wojownik szykowanych dla Mortal Kombat 11 znajdzie się dobrze znany Kano, który debiutował już w pierwszej odsłonie serii, jeszcze w 1992 roku. Co interesujące, najemnik z kartelu Black Dragon otrzymał wyjątkowo filmowy wygląd.

Projekt postaci, ujawniony w wiadomości opublikowanej przez deweloperów, nawiązuje wyraźnie do postaci, którą w legendarnym już filmie "Mortal Kombat" z 2995 roku odgrywał Trevor Goddard. Jest więc charakterystyczna metalowa płytka na prawym oku, ale do tego także pas w podobnym kolorze.

Tym samym znamy już dziewięć postaci z Mortal Kombat 11: Baraka, Geras (nowość), właśnie Kano, Raiden, Scorpion, Shao Kahn (dla zamówień przedpremierowych), Skarlet, Sonya Blade oraz Sub-Zero. Łącznie w grze ma być 25 bohaterów, więc NetherRealm na pewno ma jeszcze co ogłaszać.

Reklama

Jeśli o mechanice rozgrywki mowa, także nie obejdzie się bez pewnych zmian. "Fatal Blows" to teraz ciosy "rentgenowskie", prezentujące łamiąc się kości, a brutality przemianowano na "Crushing Blows".

Większe przełożenie na rzeczywistą zabawę będzie jednak miał system "perfekcyjnych bloków". Jeśli wykonamy blok w idealnym momencie, otrzymamy ułamek sekundy na przeprowadzenie kontry.

Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat 11
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy