Reklama

Kano wraca w Mortal Kombat 11

​NetherRealm Studios ogłosiło na Twitterze, że wśród wojownik szykowanych dla Mortal Kombat 11 znajdzie się dobrze znany Kano, który debiutował już w pierwszej odsłonie serii, jeszcze w 1992 roku. Co interesujące, najemnik z kartelu Black Dragon otrzymał wyjątkowo filmowy wygląd.

Projekt postaci, ujawniony w wiadomości opublikowanej przez deweloperów, nawiązuje wyraźnie do postaci, którą w legendarnym już filmie "Mortal Kombat" z 2995 roku odgrywał Trevor Goddard. Jest więc charakterystyczna metalowa płytka na prawym oku, ale do tego także pas w podobnym kolorze.

Tym samym znamy już dziewięć postaci z Mortal Kombat 11: Baraka, Geras (nowość), właśnie Kano, Raiden, Scorpion, Shao Kahn (dla zamówień przedpremierowych), Skarlet, Sonya Blade oraz Sub-Zero. Łącznie w grze ma być 25 bohaterów, więc NetherRealm na pewno ma jeszcze co ogłaszać.

Reklama

Jeśli o mechanice rozgrywki mowa, także nie obejdzie się bez pewnych zmian. "Fatal Blows" to teraz ciosy "rentgenowskie", prezentujące łamiąc się kości, a brutality przemianowano na "Crushing Blows".

Większe przełożenie na rzeczywistą zabawę będzie jednak miał system "perfekcyjnych bloków". Jeśli wykonamy blok w idealnym momencie, otrzymamy ułamek sekundy na przeprowadzenie kontry.

Mortal Kombat 11 ukaże się 23 kwietnia na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje