Reklama

Kangurek Kao walczy z pożarami w Australii

Australijskie pożary lasów sa ogormną tragedią. Cały świat stara się pomoc jak potrafi /AFP

​Tate Multimedia wystartowało z akcją #Kao4Australia, w ramach której wszystkie przychody pochodzące ze sprzedaży gry Kangurek Kao: Runda 2 na Steam przekaże na walkę z pożarami niszczącymi Australię.

Pożary niszczące australijskie lasy to klęska żywiołowa, którą świat żyje od dłuższego czasu i nie da się ukryć, że całe wydarzenie jest dość tragiczne w skutkach. Wiele osób wliczając w to celebrytów czy aktorów stara się pomóc w różny sposób i do tej akcji postanowił przyłączyć się także wydawca odpowiedzialny za publikację na Steam gry Kangurek Kao: Runda 2.

Jeśli zastanawialiście się nad wsparciem Australii w walce z pożarami to możecie to uczynić kupując na platformie Valve wspomnianą grę, ponieważ zgodnie z informacją dostępną na karcie produktu Tate Multimedia do 19 stycznia będzie przekazywać 100% przychodów płynących ze sprzedaży każdego egzemplarza na rzecz fundacji WIRES pomagającej w ratowaniu przyrody w Australii.

Reklama

Aktualnie produkcję kupimy za 7,19 złotych co nie jest jakimś ogromnym wydatkiem, a może pomóc. Jeśli więc ktoś jeszcze nie ma w swojej bibliotece popularnej platformówki, to warto ją nabyć jednocześnie wspierając akcję #Kao4Australia. Kangurek Kao: Runda 2 do czerwca ubiegłego roku nie był dostępny na Steam, aczkolwiek twórcy uderzając w nostalgię starszych graczy postanowili przypomnieć o tym tytule, który pierwotnie zadebiutował na komputerach 4 listopada 2003, natomiast na konsole trafił dwa lata później. Względem oryginalnego wydania Kangurek Kao: Runda 2 posiada rozdzielczości dostosowane do dzisiejszych standardów w tym 1080p.

Do tego obsługa kontrolerów od PlayStation 4 i Xbox, a także system osiągnięć czy zapis w chmurze. Oczywiście gra bez trudu ruszy na najnowszym systemie operacyjnym Windows 10. Co ciekawe z okazji debiutu drugiej odsłony przygód Kangurka Kao produkcja była przez określony czas oferowana całkowicie bezpłatnie. Bez wątpienia seria o Kangurku Kao to jedna z bardziej rozpoznawalnych serii platformówek 3D inspirowania tytułami pokroju Crash Bandicoot czy Rayman. Produkcja skupia się na perypetiach tytułowego kangurka, który począwszy od pierwszej części musi mierzyć się ze złowrogim Hunterem, łowcą zwierząt.

Marcin Jerzewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje