Reklama

Kangurek Kao powraca. Są pierwsze screeny i zwiastun

​To będzie niczym powrót do okresu dzieciństwa. Kangurek Kao powraca. W końcu zobaczyliśmy grę w akcji.

O pracach nad Kangurkiem Kao, prowadzonych przez rodzime studio Tate Multimedia, wiemy już od jakiegoś czasu, ale do tej pory mogliśmy sobie tylko wyobrażać, jak będzie wyglądać nowa gra o pociesznym, zwierzęcym bohaterze. Do sieci trafiły wreszcie pierwsze materiały. Twórcy zaprezentowali nie tylko kilka statycznych ujęć, ale również zwiastun, na którym oglądamy nowego Kangurka Kao w akcji. Nie da się ukryć, że polska platformówka wygląda naprawdę obiecująco.

Na screenach Kangurek Kao (za granicą zapowiadany jako Kao the Kangaroo) wygląda trochę jak rodzima odpowiedź na serię Ratchet & Clank. Oczywiście należy przy tym porównaniu zachować proporcję, ale uwagę zwraca podobna paleta kolorów oraz ogólna estetyka. Z kolei na podstawie zwiastuna można przewidywać, że czeka nas przyjemna, familijna i płynnie animowana przygoda w starym, dobrym stylu.

Reklama

Kangurek Kao podbije świat?

Nie nastawiamy się na to, że Kangurek Kao stanie się wielkim, światowym przebojem (jak Ratchet & Clank), ale spodziewamy się kilku - a może kilkunastu - godzin luźnej rozrywki jak w dzieciństwie. Tate Multimedia poinformowało już wcześniej, że nowa gra nie będzie kontynuacją zapoczątkowanej w 2000 roku serii, tylko rebootem. Jej premiera planowana jest na lato. Produkcja trafi na wszystkie liczące się platformy: PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Switch. Oczywiście możemy spodziewać się polskiej, być może także dubbingowanej, wersji językowej.

Tate Multimedia zapowiada, że w nowym Kangurku Kao przeżyjemy wciągającą przygodę, podczas której stoczymy wiele walk z zabawnymi przeciwnikami (wykorzystamy w nich słynne rękawice głównego bohatera), w tym także z bossami. W grze raczej nie zabraknie sekwencji platformowych, a od czasu do czasu być może zostaniemy zmuszeni także do wytężenia szarych komórek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy