Kamil Orman-Janowski autorem muzyki do dodatków Path of Exile

Za sukcesem mrocznego RPG Path of Exile, osadzonego w świecie fantasy, stoi nowozelandzkie studio Grinding Gear Games. Gracz wciela się w jednego z bohaterów, który został wygnany z ojczyzny na zniszczony i nieprzyjazny kontynent Wraeclast.

To od nas zależy, jaką decyzję podejmiemy, czy w obliczu zabójczego postapokaliptycznego świata fantasy sprzymierzymy się z innymi banitami, czy też spróbujemy, działając na własną rękę, stawić czoła przeciwnościom losu.

Kamil Orman-Janowski, pomimo że swoją muzyczną podróż rozpoczynał od klimatów elektronicznych (trance, house), nie przeszkodziło mu to rozwinąć się w kompozycjach bazujących w dużej mierze na instrumentach symfonicznych i śmiałym krokiem wejść w świat gier.

Obecnie kompozytor oraz autor muzyki rozszerzenia Path of Exile "the awakening" i nadchodzących dodatków, swoją przyszłość związał z Grinding Gear Games i wszystko na to wskazuje, że o artyście będzie jeszcze o wiele głośniej w nadchodzących tygodniach.

Reklama

Ponadto skomponował muzykę do gry The Shadowborn, która na tegorocznych targach Digital Dragons zainkasowała nagrodę najlepszej gry indie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Path of Exile

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy