Kalendarz Adwentowy Xbox - Microsoft odmierza czas do Gwiazdki

​Wręczanie prezentów z okazji Świąt - to jedna z najpopularniejszych tradycji w kraju. Xbox Polska przyłącza się do niej, a poniekąd ugruntowuje nową, organizując po raz czwarty z rzędu zabawę w postaci Kalendarza Adwentowego.

Każdego dnia grudnia, aż do 24 grudnia włącznie, na facebookowym profilu marki czekają do wygrania najświeższe tytuły oraz gadżety tematyczne.

Codziennie po jednym okienku

Pamiętacie prostokątne kalendarze z czekoladkami zamkniętymi w perforowanych okienkach? To jedno z milszych wspomnień z dzieciństwa w oczekiwaniu na zbliżającą się Gwiazdkę. Xbox Polska przenosi tę zabawę w trzecią (no prawie) dekadę XXI wieku. Na wszystkich miłośników gier czeka nie 1, a aż 24 nagrody, do zgarnięcia na profilu marki na Facebooku.

Reklama

Jak to działa?

Jak co roku, wystarczy obserwować aktywność Xbox Polska na wspomnianym serwisie i wyczekiwać postu z zadaniem oraz grafiką z zieloną choinka i pingwinem z prawym dolnym rogu. Z każdego dnia rywalizacji wyłoniony zostanie zwycięzca, który udzieli poprawnej, bądź też najoryginalniejszej odpowiedzi. Warto mieć rękę na pulsie, by ustrzelić ulubiony tytuł lub też gadżet czy książkę.

Prezenty, codziennie prezenty

Skoro mowa o nagrodach. Xbox nie ujawnia wszystkich przygotowanych upominków. Niemniej, w puli konkursowej należy spodziewać się takich niespodzianek, jak Assasin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion czy gadżety od Cyberpunk 2077.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Xbox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy