Reklama

Już zadebiutował StarCraft: Remastered!

Mówią, że 2017 to rok remasterów, rebootów i remake'ów. Jak widać nie bez przyczyny. Twórcy odświeżają swoje klasyczne produkcje, tym samym grając na sentymencie graczy i wywołując w nich uczucie nostalgii. Nie inaczej został odebrany remaster StarCrafta.

28 marca 1998 roku utworzył się jeden z potężniejszych filarów rynku gier komputerowych. Tego dnia został wydany StarCraft, który zapisał się w sercach i pamięci wielu graczy.

Produkcja dała początek serii, która jest wspierana przez studio Blizzard Entertainment do dziś i zrzesza ogromną społeczność użytkowników. Tytuł z 1998 roku to osadzona w klimatach science fiction strategia czasu rzeczywistego, która przedstawia starcia trzech ras: Potomków ziemian zwanych Terranami, tajemniczej cywilizacji Protossów oraz insektoidalnych Zergów. Po prawie dwudziestu latach tytuł doczekał się odświeżonej wersji. Zmiany w grze jakich dokonali deweloperzy to:

Reklama

  • ulepszony, zaawansowany system matchmakingu,
  • możliwość zapisu stanu rozgrywki w chmurze,
  • dostęp do fanowskich modyfikacji, map i powtórek,
  • możliwość zmiany ustawień klawiatury,
  • odświeżona oprawa graficzna oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K,
  • odnowiona warstwa dźwiękowa oraz komiksowe przerywniki.

Niezmieniona ma pozostać sama rozgrywka, która ma oddawać klimat produkcji z lat 90. Remaster klasycznego RTSa można kupić w oficjalnym sklepie Blizzarda za 14,99 euro. Gra dostępna jest także w polskiej wersji językowej.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje