Reklama

Już wiemy kiedy wyjdzie Skyrim na Nintendo Switch

​Popularność Switcha urosła do takiego stopnia, że deweloperzy nie mogą sobie dłużej pozwolić na ignorowanie tej platformy. The Elder Scrolls V: Skyrim także dostanie swój port na konsolę Nintendo.

Skyrim to piąta część legendarnej serii The Elder Scrolls. W grze wcielamy się w Smocze Dziecię, które musi powstrzymać niosące zagładę smoki.

Gra z otwartym światem została wydana w 2011 roku i od tego czasu tytuł nie traci na popularności. Za wciąż tętniącą życiem społeczność Skyrima odpowiada bardzo rozwinięty system modów. Wprawni moderzy mogą przenieść do Skyrim, co tylko sobie wymyślą. Do tej pory powstały setki tysięcy modów, które wprowadzają mniejsze, bądź większe zmiany. Gra otrzymała też trzy dodatki - Dragonborn, Dawnguard i Hearthfire.

Reklama

Wersja Legendary Edition dostanie swój port na Nintendo Switch. Nintendo ujawniło, że Skyrim zmierza na tę konsolę już 17 listopada. To 6 lat po tym, jak gra trafiła pierwotnie na PC, PS3 oraz Xbox 360. Wersja na Nintendo Switch będzie od razu dostępna ze wszystkimi DLC.

Bethesda zadbała o to, by Skyrim na Nintendo Switch posiadał nowe, unikatowe opcje. Gracze będą mogli korzystać z "Motion Control", które pozwoli na machanie bronią, otwieranie zamków oraz celowanie z łuku za pomocą kontrolera Joy. Ponadto edycja na Switcha będzie zawierać ekskluzywne, tematyczne zbroje i bronie z Legend of Zelda. Oprócz tego będzie to nadal ten sam Skyrim, przy którym wielu graczy spędziło ogrom godzin.

Poniżej 5 minutowy gameplay z targów PAX 2017.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje