Reklama

Już jest - pierwszy trailer Red Dead Redemption 2!

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, studio Rockstar opublikował dzisiaj pierwszy zwiastun zapowiedzianego kilka dni temu Red Dead Redemption 2.

Materiał nie zdradza jednak zbyt wielu szczegółów. W trailerze pokazano różnorodne krajobrazy - w tym las, farmę oraz dolinie. Są również ujęcia przedstawiające miasteczko, a także jadący po torach pociąg.

Zwieńczeniem nagrania jest scena, w której grupa jeźdźców pędzi konno po prerii. Na uwagę zwraca uwagę wysoki poziom oprawy graficznej, co jest o tyle istotne, że - jak się wydaje - film najprawdopodobniej wygenerowano na silniku gry.

O Red Dead Redemption 2 nadal wiadomo niewiele. Ujawniony przez developerów ze studia Rockstar lakoniczny opis sugeruje jednak, że produkcja może zawierać rozbudowane opcje sieciowe. Niewykluczone, że autorzy przygotowują tryb wzorowany na Grand Theft Auto Online.

Reklama

Konkretnej daty premiery gry nie wyznaczono, aczkolwiek powinna zadebiutować jesienią przyszłego roku. Tytuł zostanie wydany na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na razie wśród platform docelowych twórcy nie wymieniają PC, ale nie można wykluczyć, że kiedyś projekt jednak trafi na komputery osobiste. Pierwszy zwiastun Red Dead Redemption 2 można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama