Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Już dziś pobierz darmową Zeldę

Posiadacze Nintendo 3DS i DSi w tym tygodniu mają na co czekać, bo będą mogli pobrać z Nintendo eShop dwóch najsławniejszych bohaterów gier.

Już dziś The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition została udostępniona do pobrania za darmo na Nintendo DSiWare (akcja promocyjna trwa do 20 lutego 2012 roku). Już jutro na Virtual Console dla Nintendo 3DS pojawi się Super Mario Land 2: 6 Golden Coins.

Reklama

The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition to klasyczny multiplayer 2D, w którym bohater gry Link został podzielony na cztery części za pomocą czterech mieczy. Połącz siły z trzema innymi graczami za pomocą Wi-Fi i działając wspólnie uratujcie księżniczkę Zeldę.

Obecna wersja nieco różni się od tej, którą możecie pamiętać z Game Boy'a. Teraz możesz również grać w pojedynkę. Nie martw się jednak, nie będziesz całkowicie sam. Drugi Link stanie obok ciebie, aby pomagać ci podczas rozgrywki. Jest nawet możliwość kontrolowania "obu" bohaterów na zmianę, przyciskając odpowiednio guziki L i R.

W tym tygodniu będzie cię też potrzebował Mario. W Super Mario Land 2: 6 Golden Coins nad zamkiem i ludem kontrolę przejął czarny charakter Wario. Musisz pomóc Mario odzyskać 6 złotych monet rozrzuconych przez Wario po całym Mario Land.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje