Reklama

Już 1 czerwca rusza nowy event 'Wikingowie' w grze Ale Folwark!

Dlaczego potężni Wikingowie, władcy mórz i oceanów przybywają na Folwark?

Wszystkich, którzy chcą się tego dowiedzieć, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym najnowszym evencie, który rozpocznie się już 1 czerwca.

W trakcie wydarzenia gracze poznają obyczaje Wikingów, dowiedzą się, jakie przedmioty wytwarzali i w jakich domach mieszkali. Będą mieli szansę wybudować specjalne budynki, m.in. Długi Dom Wikingów czy Chatę Rybaka Morskiego, a także upolować zwierzęta, którymi interesowały się legendarne ludy skandynawskie. Piękny Kwiat Wikingów oraz proso pozwolą natomiast upodobnić każdy Folwark do terenów zamieszkiwanych niegdyś przez tych wojowników.

Reklama

Event składa się z dwóch części, a w każdej z nich na uczestników czekają niesamowite przygody:

  • W pierwszej części na Folwark przybywa Loki, bóg oszustów, który na ziemiach gracza zamierza ukryć tajemniczy przedmiot. Twierdzi, że od powodzenia jego misji zależy bezpieczeństwo wszystkich ludzi. Jednak żeby wykonać zadanie, musi pokonać liczne trudności, w tym nakłonić do współpracy upartego rybaka morskiego, który chce się osiedlić na Folwarku. Aby Lokiemu się to udało, gracz musi pomóc mu, służąc swoimi zasobami.
  • W drugiej części dowiadujemy się, że owym niebezbiepiecznym przedmiotem jest magiczny młot Thora, a Loki ukrył go tylko po to, by rozdrażnić brata. Thor za pomocą próśb i gróźb próbuje odzyskać swój oręż. Czy mu się to uda? Czy bracia się pogodzą? Tylko gracze mogą zażegnać konflikt, pomagając w przysługach dla Lokiego oraz w szukaniu młota.

Na użytkowników, którzy zrealizują wszystkie zadania w dwóch częściach eventu, przewidziano atrakcyjne nagrody: dodatkowe diamenty oraz... mitycznego trolla, który zostanie na Folwarku gracza po zakończeniu eventu.

Raz jeszcze zapraszamy do udziału w przygodzie rodem z nordyckiej mitologii w grze Ale Folwark!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje