Reklama

Jutro startują europejskie testy Gran Turismo Sport

​Firma Sony poinformowała, że w ten weekend gracze ze Starego Kontynentu otrzymają szansę sprawdzenia wczesnej wersji Gran Turismo Sport.

Dotychczas betę przeprowadzono tylko wśród Amerykanów. Teraz jednak testy najnowszej odsłony wyścigowej serii od studia Polyphony Digital odbędą się także w Europie. Start zaplanowano na sobotę, 15 kwietnia.

Aby móc zapoznać się z produkcją, należy zarejestrować się pod TYM adresem. Oczywiście należy pamiętać, że dostęp do gry przyznawany będzie stopniowo, a liczba przygotowanych przez autorów miejsc jest ograniczona.

Twórcy zamierzają uruchomić serwery o 15:00 czasu polskiego. Tyle tylko, że uczestnicy bety nie zagrają swobodnie - tytuł sprawdzą tylko w określonych godzinach. W weekendy zagrają pomiędzy 17:00 a 20:00, zaś w ciągu tygodnia między 19:00 i 22:00.

Reklama

Szczegóły na temat szykowanej zawartości nie są znane. Najprawdopodobniej jednak tak jak Amerykanie, codziennie otrzymamy do dyspozycji inne zestawy samochodów oraz tras. Nie zabraknie też cyfrowego profilu kierowcy, który zgromadzi informacje na temat naszego zachowania podczas jazdy.

Jednocześnie przedstawiciele koncernu Sony poinformowali, że w Gran Turismo Sport pojawią się auta spod szyldu Porsche. Z pierwszych opublikowanych grafik wynika, że wśród wozów znajdzie się model 991.1 GT3 RS.

Dotychczas licencję na samochody wspomnianej marki posiadało Electronic Arts. Umowa jednak wygasła i prawa udostępniono innym firmom. Pojazdy trafią nie tylko do produkcji Polyphony Digital, ale także - w ramach sześcioletniej umowy ze studiem Turn 10 - do gier z serii Forza. Udostępniono już pierwszą paczkę stworzoną z myślą o Forza Horizon 3.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje