Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Jutro nowe informacje na temat Ghost of Tsushima

​Już jutro - 14 maja - o godzinie 22 polskiego czasu Sony szykuje prezentację jednej ze swoich ostatnich gier na wyłączność w tej generacji - obiecującego Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch. Nie jest obecnie jasne, czego możemy się spodziewać, ale gracze mają otrzymają dłuższy gameplay z PS4.

Pokaz odbędzie się w ramach standardowego cyklu State of Play. "Ten odcinek skupi się w całości na Ghost of Tsushima, z premierą zaplanowaną na 17 lipca. Otrzymacie nowe, rozszerzone spojrzenie na rozgrywkę, w tym na eksplorację, walkę i nie tylko. Całość potrwa jakieś 18 minut" - zapowiada Sony.

Reklama

Dalej mamy całkiem interesujące tonowanie oczekiwań. "I żeby było jasno: nie będzie żadnych informacji i nowości na temat PS5, tylko jedno, długie spojrzenie na produkcję Sucker Punch" - dodaje wydawca. Po ostatnich problemach z pokazem Microsoftu, komunikat jest chyba potrzebny.

Ghost of Tshushima okazało się być jedną z większych niespodzianek targów E3 w 2018 roku. Teraz czar już chyba nieco opadł - zwłaszcza po premierze Sekiro: Shadows Die Twice. Projekt Sucker Punch - twórców serii Infamous - przypomina tę grę, gdyby zmniejszyć nieco poziom trudności.

Przenosimy się do Japonii z roku 1274. Na kontynencie władzę sprawuje imperium mongolskie, które planuje dobrać się do bogactw feudalnej Japonii. W końcu dochodzi do ataku na japońskie ziemie, podczas którego zamordowana zostaje między innymi rodzina głównego bohatera - samuraja.

Jak to często w grach wideo bywa, celem gracza będzie nie tylko powstrzymanie mongolskiej inwazji, ale również pomszczenie swoich najbliższych. Jednak aby móc to zrobić, nasz śmiałek będzie musiał poznać zupełnie nową szkołę walki - styl Ducha. Ten jest mało honorowy, przez co odrzucany.

Ghost of Tsushima to przygodowa gra akcji, osadzona w otwartym świecie. Pokaźnych rozmiarów mapę będziemy przemierzać zarówno pieszo, jak i konno. Odwiedzając kolejne lokacje, musimy nastawić się na obecność licznych wojsk wroga, troszkę w stylu obozów z Assassins’e Creed.

Dowiedz się więcej na temat: Ghost of Tsushima

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje