Reklama

JuraTube MeetUp: Podsumowanie wydarzenia

Połowa wakacji już za nami. Podczas ostatnich upałów, gdy duża część z was wybrała się nad morze lub na Mazury, znaleźli się i tacy, którzy postanowili spędzić pierwszy dzień sierpnia w JuraParku w Krasiejowie.

Jeśli nie słyszeliście wcześniej o tym miejscu, to musicie wiedzieć, że jest to jeden z najlepiej wyposażonych tego typu obiektów w Europie. Na 40 hektarach znajduje się ponad 200 gatunków dinozaurów.

Rekonstrukcje są naturalnej wielkości, więc najbardziej okazałe z gadów osiągają powyżej 60 metrów długości i 18 metrów wysokości. Oprócz tego w parku znajduje się Oceanarium, lunapark, kąpielisko, plac zabaw oraz muzeum autentycznych skamielin odkopanych w okolicach Opola.

Jednak 1 sierpnia na odwiedzających kompleks w Krasiejowie czekały jeszcze dodatkowe atrakcje! Włodarze parku we współpracy z firmami BB Media i LifeTube'm oraz pod patronatem portalu Interia.pl zorganizowali JuraTube MeetUp, czyli spotkanie z popularnymi youtuberami.

Reklama

Przez cały dzień na scenie zobaczyć można było występy gwiazd sieci. Na imprezie w Krasiejowie pojawili się znani gracze Smav, Kiślu, Thor, którzy oprócz udzielania i wywiadów i rzucania żartami na prawo i lewo, zapraszali swoich fanów na scenę, zachęcając do jedzenia fasolek wszystkich smaków oraz organizując konkursy na koszulki.

Cyber Marian również kilkukrotnie pokazał niezłe show, angażując do wspólnej zabawy ogromne ilości uczestników. Paulina Mikuła opowiadała o tym, na czym zna się najlepiej, czyli o języku polskim, ale też zwierzała się ze swoich dziecięcych marzeń i tańczyła w rytm przebojów Britney Spears.

Jedną z głównych atrakcji była specjalnie zaadaptowana na potrzeby MeetUp'u sala, w której każdy mógł pograć na konsoli, wziąć udział w turnieju, a nawet stoczyć pojedynek ze Smavem, Kiślem i Thorem. Co do tych trzech - prowadzący imprezę konferansjerzy, znani stand-upowcy Łukasz Lodkowski i Rafał Pacześ, nie dawali im taryfy ulgowej, bez litości wałkując na scenie tematy takie jak... pośladki Kiśla i.. pożycie intymne Smava.

Imprezę w parku nawiedziła także grupa jaskiniowców ze skołtunionymi włosami kłębiącymi się na głowie i odziana w skóry zwierząt. "Przodkowie człowieka" zaczepiali przybyłych do Krasiejowa gości maczugami, zachęcając do wspólnych zabaw i robienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Jeśli chodzi o te ostatnie, to pamięć aparatów uczestników MeetUp'u po całym dniu z pewnością pękała w szwach. Ze wszystkimi gwiazdami JuraTube można było się spotkać, porozmawiać, sfotografować i wziąć autograf.

Największą popularnością cieszyli się oczywiście młodzi gamerzy, którzy wprost nie mogli opędzić się od fanek. Jednak główną atrakcją dla wielu uczestników okazała się możliwość pojeżdżenia pod okiem Cyber Mariana na jego YESdziku.

JuraTube MeetUp zakończył się późnym popołudniem, kiedy youtuberzy zmęczeni całym dniem występów i spotkań z fanami w pełnym słońcu, udali się w ramach relaksu na podróż szlakiem ogromnych dinozaurów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje