Reklama

Jungle Wars: Nowy przedstawiciel gatunku strategii już dostępny!

Zbliża się długi weekend i wielu z naszych czytelników spędzi więcej czasu przed ekranami komputerów. To doskonała okazja, żeby zapoznać się z nową grą studia Ten Square Games - Jungle Wars, której akcja toczy się w niebezpiecznej dżungli.

Co szczególnego oferuje Jungle Wars? Podczas rozgrywki wcielicie się w rolę wodza plemienia, a celem waszej gry będzie stworzenie potężnej osady, wytrenowanie wojowników i poprowadzenie ich do boju z wrogimi oddziałami.

W grze rządzą bezlitosne prawa dżungli, a wygrać mogą tylko najsilniejsi. Aby dołączyć do ich grona musicie rozsądnie zbierać zasoby, strategicznie rozmieszczać budynki i tworzyć armię coraz lepszych wojowników.

W miarę rozwoju osady staniecie się atrakcyjnymi sojusznikami, ale niemniej atrakcyjnym celem dla przeciwników! Każda stoczona walka i skuteczna obrona własnej wioski to szansa na awans w rankingach i sięgnięcie po tytuł najlepszego gracza!

Reklama

Z biegiem gry, zyskacie bardziej wyspecjalizowane jednostki, większe moce produkcyjne, potężniejsze budynki obronne. Najważniejszą rolę odegrają jednak wasze zdolności strategicznego myślenia - żeby wygrywać, kluczowe stanie się taktyczne rozmieszczanie fortyfikacji i rozważne kierowanie wojskiem na polu bitwy.

Gra gwarantuje niezapomniane emocje, które ze względu na społecznościowy charakter Jungle Wars można dzielić ze znajomymi. To od was zależy, czy będziecie z nimi zawierali sojusze, czy postawicie na rywalizację. Bez względu jednak jaką strategię wybierzecie, musicie pamiętać, że w dżungli wszystko może się zdarzyć.

Przekonajcie się sami i zagrajcie w nową grę strategiczną Jungle Wars - wystarczy kliknąć tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje