Jumanji: Pokazano zwiastun gry na podstawie słynnego filmu

Jumanji niemal 30 lat temu był jednym z największych hitów kinowych na całym świecie. Doskonała kreacja niezapomnianego Robina Williamsa na stałe zapadła w pamięć fanom filmów przygodowych. Teraz po latach wychodzi interesująca gra wideo. Ma być to kooperacja połączona z grą logiczną i przygodową.

Jumanji podbiło serca fanów kina w latach 90.

Jumanji to film przygodowy, który miał swoją kinową premierę w 1995 roku. Była to ekranizacja książki autorstwa Chrisa Van Allsburga pod tym samym tytułem. Film opowiadał o historii dwóch chłopców, którzy w 1869 roku odkopali skrzynkę, z której wydobywały się tajemnicze dźwięki. Po stu latach odkryto, w tej samej okolicy kufer nieopodal fabryki butów. W środku kryła się nietypowa gra planszowa nazwana Jumanji. Rozpoczęcie rozgrywki oznaczało, że zaczęły się dziać bardzo tajemnicze wydarzenia.

Reklama

Główną rolę zagrał świetny Robin Williams, który wcielił się w postać Alana Parrisha. U boku Williamsa zagrała m.in. rozpoczynająca swoją wielką karierę Kirsten Dunst czy znana chociażby z Parszywej Dwunastki Bonnie Hunt. Film zebrał świetne oceny krytyków oraz widzów. W serwisie imdb.com zebrał notę 7/10 przy ponad 359 tysiącach głosów.

Po dwunastu latach zdecydowano się na wyprodukowanie sequela - Jumanji: Przygoda w dżungli. Ten film także był całkiem dobrze oceniony przez publiczność. Teraz ogłoszono koopperacyjną grę Jumanji. Pokazano nawet jej oficjalny zwiastun.

Nadchodzi gra na podstawie Jumanji

Według obecnie opublikowanych informacji, gra ma być wyłącznie dostępna na platformy takie, jak: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, XSX, PC oraz Switch. Za jej produkcję ma odpowiadać studio Outright Games oraz zespół Cradle. Podstawowym trybem ma być kooperacja. Jako że gra jest z gatunku familijnego, idealna ma być dla grania z członkami rodziny.

Według twórców mamy otrzymać trudne i jednocześnie skomplikowane łamigłówki do rozwiązania. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się grą we współpracy z najbliższymi. Premiera gry odbędzie się 3 listopada, więc twórcy celują w to, by produkcja była odpowiednia na długie, jesienne wieczory.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy