Reklama

​Johnny Depp będzie bohaterem gry wideo?

Chińska firma Changyou zajmująca się produkcją gier wideo ogłosiła, iż nawiązała współpracę z Johnnym Deppem. Aktor ma być częścią promocji nadchodzącej gry mobilnej o tytule "Sea of Dawn".

Legendarny amerykański aktor wcielający się w rolę kultowego Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów" ma za sobą arcytrudny czas. Dosłownie kilka dni temu dobiegł końca jeden z najgłośniejszych procesów sądowych w historii. Jednym z jego bohaterów był Johnny Depp.

Wyrok w nośnej sprawie sądowej pomiędzy Amber Heard a Johnnym Deppem okazał się być korzystny dla aktora. Ława przysięgłych doszukała się winy kobiety i zarządziła 15 mln dolarów odszkodowania dla Deppa.

Reklama

Eksperci wieszczą, że może być to punkt zwrotny w karierze 59-latka. Nie jest tajemnicą, że ta zahamowała nieco pod wpływem zalewu informacji, potyczek sądowych i oskarżeń ze strony byłej małżonki. Okazuje się, że Depp może powrócić nie tylko na salony aktorstwa...

Johnny Depp twarzą gry wideo?

Firma Changyou z siedzibą w Chinach poinformowała, iż jakiś czas temu nawiązała współpracę z Johnnym Deppem. Aktor ma pomóc producentowi gier w promocji nadchodzącego dzieła o tytule "Sea of Dawn" na urządzenia mobilne.

Pokłosiem tej kolaboracji będzie krótki klip promujący grę. Akcja tej produkcji rozgrywa się w 16. wieku. Zadaniem gracza będzie wcielenie się w odkrywców i podróżowanie zarówno drogą lądową, jak i morską. Całość dopełniona będzie portowym klimatem. Nie zabraknie więc tutaj sojuszów, potyczek z wrogami, a także pirackiego plądrowania.

Nie jest do końca jasne, jakie dodatkowe niespodzianki związane z Johnnym Deppem przygotowali producenci gry. Być może aktor będzie jednym z grywalnych bohaterów lub chociaż podłoży swój głos do któregoś z nich?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama