Reklama

John Cena jako Mario Bros? Gwiazda wrestlingu zszokowała wszystkich fanów na świecie

​To nie pierwsza tego typu sytuacja, kiedy świat gier komputerowych przeplata się z innymi branżami i dziedzinami. Tym razem, prawdziwa ikona wrestlingu i popularny aktor - John Cena, na jednym z eventów podczas gali World Wrestling Entertainment zaprezentował się w odzieży nawiązującej do gry Super Mario Bros 3.

John Cena to duża postać świata popkultury. Amerykanin zasłynął z działalności na wielu frontach. Poza byciem w absolutnej czołówce najpopularniejszych wrestlerów, mężczyzna zajmuje się także aktorstwem, tworzeniem muzyki, a nie obca jest mu także działalność społeczna i charytatywna.

Powrót Ceny do największej organizacji wrestlingu na świecie odbił się szerokim echem, jak to zwykle bywa w przypadku, gdy tak duża persona zechce po raz kolejny uraczyć swoją wierną publikę obecnością w mainstreamie.

Tym razem jednak, powrót gwiazdora okraszony został także ukłonem w kierunku społeczności graczy komputerowych. Od dawna wiadomo, że wrestler jest wielkim fanem rozrywki w postaci gamingu. Podczas dużej gali z cyklu SummerSlam - Cena postanowił wystąpić w odzieży przypominającej kultową produkcję - Super Mario Bros 3.

Reklama

Na przodzie koszulki, zamiast postaci z gry, widoczny jest umięśniony bohater z podpisem: John Cena - U Can’t See Me. Ten ostatni slogan nawiązuje do motta, z którym wrestler podążał przez całą swoją karierę wrestlerską. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest to jego symbol, nierozerwalny sztandar.

Na tyle koszulki widocznych jest 16 pasów mistrzowskich. Każdy z nich, przypisany ma swoją własną datę. Jest to dokładna liczba wszystkich tytułów, które Amerykanin zdobył podczas całej kariery w World Wrestling Entertainment. Animowane grafiki zarówno na czapce, jak i na koszulce - stylizowane są na klimat i wzór gry Super Mario Bros 3.

Zdarzenie to zaskoczyło wielu fanów na całym świecie - tych związanych z branżą wrestlingu, jak i sympatyków gier komputerowych i świata esportu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy