Reklama

Jesteś gamerem? Czas zostać game designerem

​Branża gier komputerowych jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu rozrywkowego w Polsce. Szczególną popularnością wydają się w ostatnim czasie cieszyć wyszukiwarkowe i mobilne wersje gier free-to-play. Dlaczego?

Ponieważ fani popularnego F2P z zasady doświadczają wirtualnej przygody zupełnie za darmo. Nie oznacza to jednak, że ci, którzy mają ochotę rozbudować swą rzeczywistość online, nie mogą zakupić opcjonalnych dodatków do gry. Służy temu system tzw. mikrotransakcji.

Fabuły gier F2P są często tak samo, albo nawet bardziej rozbudowane niż te dostępne w typowych grach wideo. Dlatego twórcy prześcigają się w pomysłach na to, jak zainteresować gracza swoim tytułem i sprawić, by jak najdłużej cieszył się grą. Szczególną rolę w procesie tworzenia i realizacji koncepcji gry pełni Game Designer, czyli scenarzysta i reżyser gry w jednym.

Reklama

Ten Square Games, producent gier F2P, twórca gry "Na Ryby" uznał, że najlepszymi game designerami mogą być dotychczasowi gracze, którzy produkt znają lepiej niż ktokolwiek inny. Dlatego też firma zdecydowała się na zorganizowanie szczególnej inicjatywy polegającej na poszukiwaniu kreatywnych graczy na stanowisko Game Designera przy największej w tym momencie grze wędkarskiej na świecie!

Osoby, które doskonale znają grę "Na Ryby", są na bieżąco z rynkiem gier społecznościowych i marzą o ciekawej i pełnej wyzwań pracy w branży gier komputerowych, mogą już dziś odwiedzić stronę http://lets-fish.com/gamedesigner i odpowiedzieć na kilka pytań związanych z rozwojem gry. Wybrani kandydaci już niebawem zaproszeni zostaną do współpracy przy tworzeniu kultowej gry "Na Ryby" we wrocławskiej siedzibie firmy Ten Square Games.

A wszystkich tych, którzy mają ochotę zarzucić wędkę i zrelaksować się w zaciszu własnego domu, już teraz zachęcamy do zagrania w grę "Na Ryby" za pośrednictwem portalu Interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje