Reklama

Jessika: Twórcy przygodówki FMV opowiadają o swojej grze

​Ostatnia część Featurette, trzyczęściowego materiału, w którym ekipa studia TriTrie Games przybliża widzom kulisy powstania ich najnowszej produkcji pt. Jessika, właśnie trafiła do serwisu YouTube.

W materiale twórcy opowiadają o uczuciach, jakie towarzyszyły im w trakcie tworzenia gry, a także o tym, z jakim odbiorem się spotkali prezentując swój pomysł publice oraz wyjaśniają część z podjętych przez nich decyzji na etapie produkcji.

Jessika to opowieść pełna nierozwiązanych tajemnic i pytań, na które brakuje odpowiedzi. Tytułowa bohaterka z niewiadomych przyczyn popełniła samobójstwo. Gracz wcieli się w rolę specjalisty wynajętego przez ojca kobiety, a  jego celem będzie rozszyfrowanie materiałów znajdujących się na komputerze Jessiki.

Reklama

Będzie miał do dyspozycji niewielką garść informacji od krewnych kobiety - cała wiedza na temat jej osoby oraz tragicznej decyzji jest zakodowana w jej starym sprzęcie. Im więcej gracz odkryje i przedstawi rodzinie Jessiki, tym bardziej będzie w stanie zagłębić się w sekrety, które ukrywała.

Jessika to gra wykorzystująca nagrania z udziałem prawdziwej aktorki. Twórcy zdecydowali się na powyższy zabieg, aby jak najbardziej wiarygodnie oddać emocje towarzyszące głównej bohaterce, a także ułatwić graczowi emocjonalne zaangażowanie w wątki fabularne.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje