Reklama

Jedna z najlepszych strzelanek ostatnich lat na nowej platformie

​Wolfenstein II: The New Colossus to zdobywca wielu nagród za 2017 rok. Uznana za jedną najlepszych strzelanek pierwszoosobowych gra trafi także na Nintendo Switch.

Intensywne rozbudowywanie biblioteki gier na konsoli Nintendo Switch trwa w najlepsze. Są to w głównej mierze zmodyfikowane pod kątem technicznym wersje hitów z innych platform, ale w żaden sposób nie ujmuje to jakości tych produkcji. Kolejnym takim tytułem jest Wolfenstein II: The New Colossus.

Gracze pecetowi i posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One mogli sprawdzić grę już w październiku ubiegłego roku, a wkrótce przyjemność ta spotka użytkowników Nintendo Switch. Ta przenośna konsola jest maszyną nieporównywalnie słabszą, dlatego Wolfenstein graficznie nie prezentuje się tak rewelacyjnie jak na przykład na PC, ale mechanika rozgrywki nie uległa zmianie.

Reklama

Na konwencie PAX East pojawili się deweloperzy ze studia MachineGames i oficjalnie zaprezentowali 24-minutowy gameplay z Wolfenstein II: The New Colossus w wersji na Nintendo Switch. Twórcy niestety nie ujawnili daty premiery, ograniczając się jedynie do informacji, że nastąpi ona jeszcze w tym roku.

Poniżej można zobaczyć wspomniany zapis rozgrywki:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje