Reklama

Jeden z romansów w Cyberpunku 2077 zostanie rozwinięty?

​Gracze natrafili na interesujące kwestie dialogowe w kodzie gry.

W plikach najnowszej aktualizacji do Cyberpunka 2077, opatrzonej numerem 1.2, znalazły się kwestie dialogowe, które mogą wskazywać na to, że CD Projekt RED w przyszłości - być może w ramach jednego z planowanych DLC - rozbuduje romans z Panam Palmer.

Reklama

W kwestiach dialogowych, na które natrafili użytkownicy grupy AldecaldosForever na Reddicie, można zapoznać się m.in. z treścią rozmowy między V i Panam na temat Jackiego. W jednej z wiadomości Panam pisze do V: "Zawsze będę twoja :)", co sugeruje wątek miłosny. W innej wysyła mu "pikantne" zdjęcie.

Jak zauważył użytkownik o pseodunimie stndn, znalezione linie dialogowe na pewno nie pochodzą z oryginalnej wersji gry, tylko zostały dodane w ramach ostatniej aktualizacji. Niewykluczone, że "Redzi" przygotowują się w ten sposób do wprowadzenia nowej zawartości.

Oczywiście może się też okazać, że powyższe fragmenty trafiły do plików przez przypadek albo bez istotnego celu. Jednak z całą pewnością wielu graczy liczy na to, że romans V z Panam prędzej czy później doczeka się rozwinięcia. W oryginalnej wersji gry został on dość zaniedbany. Można powiedzieć, że autorzy nagle, w nieoczekiwanym momencie porzucili go niemal całkowicie.

Aktualizacja 1.2 do Cyberpunka 2077 wprowadziła przeszło 500 poprawek, ale przed CD Projekt RED dalsza, ciężka praca. Płynność rozgrywki na starszych konsolach wciąż pozostawia wiele do życzenia, a błędy występują nadal dość licznie na wszystkich platformach, na których gra jest dostępna.

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje