Reklama

Jak wpisać kody do The Sims 4?

The Sims 4 i ogółem seria The Sims to gry bardzo popularne wśród różnorakich grup graczy. Niemal od początku istnienia tego cyklu gier symulacyjnych wielu graczy decyduje się na korzystanie w nim z kodów, zwłaszcza na pieniądze lub uzupełnianie potrzeb, aby uprzyjemnić sobie rozrywkę. Nie ma w tym oczywiście nic złego, biorąc pod uwagę, że mówimy o grze dla jednego gracza, a nie sieciowej. Tylko jak wpisać kody do The Sims 4?

Jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z tą serią lub z tą konkretną odsłoną, może nie wiedzieć, co nacisnąć i gdzie szukać takiej opcji. Z tego względu wszystko wyjaśnimy poniżej (a także wskażemy, które kody warto znać). Zapraszamy!

Jak wpisać kody do The Sims 4?

Odpowiedź na pytanie, jak wpisać kody do The Sims 4 jest stosunkowo prosta. Wystarczy w tym celu określony skrót klawiszowy:

  • Shift + Ctrl + C dla Windowsa
  • Cmd + Shift + C dla Maca.

U góry ekranu pojawi się konsolka, do której należy wpisać kod i potwierdzić go Enterem. Jednocześnie część kodów w The Sims 4 do działania wymaga najpierw uruchomienia trybu testowego, co również robi się przez wpisanie kodu.

Reklama

Jak włączyć tryb testowy w The Sims 4?

Otwórz konsolę do wpisywania kodów (dla przypomnienia - skrót Shift + Ctrl + C). Wpisz w nią testingcheatstrue i naciśnij Enter.

Jeśli dalej tryb testowy nie działa (można to sprawdzić np. przytrzymując Shifta i naciskając na Sima, aby zobaczyć, czy wyświetlą się specjalne opcje do wyboru), trzeba wprowadzić poza powyższym w konsolę także kod AutomationTestingCheats true i nacisnąć Enter.

Jakie są kody do The Sims 4?

Kody do The Sims 4 to temat-rzeka. Jest ich cała masa, natomiast część z nich jest bardzo specyficzna i niekoniecznie może się przydać. W pierwszej kolejności chcielibyśmy Wam wskazać kilka komend, z których można skorzystać również jeszcze przez włączeniem trybu testowego. Wielu graczy mogą zainteresować także kody na pieniądze w The Sims 4. Jest ich kilka:

  • motherlode - dodaje 50 000 simoleonów
  • rosebud - dodaje 1000 simoleonów
  • kaching - także dodaje 1000 simoleonów,

Warto też wiedzieć o kodach, które pozwalają na podglądzie mapy kupować domki za darmo:

  • FreeRealEstate on - włączanie darmowych domków
  • FreeRealEstate off - wyłączanie darmowych domków.

Po włączeniu trybu testowego możemy też skorzystać z kodu money [ilość simoleonów], np. money 100000, aby dodać konkretną kwotę do swojego konta. Z kolei kodem bucks.update_bucks_by_amount 51201 [ilość] można dodać kredyty galaktyczne.

Inne kody (oraz specjalne działania, które można wykonywać) dostępne po wpisaniu kodu testingcheatsenabled true, to:

  • Shift + naciśnięcie na postać - pojawi się okno wyboru różnych opcji związanych z danym simem, np. uzupełnienia wszystkich jego pasków potrzeb
  • Shift + naciśnięcie na miejsce - wyświetla możliwość teleportacji do danego obszaru.
  • Przydać może się także kod death.toggle - wyłącza on możliwość umierania postaci, więc po jego wpisaniu de facto stają się one nieśmiertelne. Opcję te można wyłączyć poprzez ponowne wpisanie tego kodu.

The Sims 4 kody - podsumowanie

Mamy nadzieję, że tym artykułem dało nam się adekwatnie odpowiedzieć na pytanie, jak wpisać kody do The Sims 4 i czynność ta nie będzie już sprawiała Wam żadnego problemu. Warto zapisać sobie ten artykuł w zakładkach lub skopiować gdzieś najważniejsze kody, jeśli planuje się grać często i chce się mieć je zawsze pod ręką.

Doświadczeni gracze zapewne byliby w stanie wyrecytować motherlode czy testingchats true przez sen, ale niektóre inne komendy są trudniejsze do zapamiętania, więc dobrze jest mieć swego rodzaju ściągawkę. Jeśli próbujecie wpisać kod i Wam on nie działa, sprawdźcie koniecznie, czy nie zrobiliście w nim literówki (oraz czy, jeśli wymaga on trybu testowego, został on na pewno włączony).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy