Jak sprawdzić liczbę godzin spędzoną w Hogwarts Legacy?

​Wiemy już, ile średnio powinno zająć przejście kampanii Hogwarts Legacy. Mamy rozwiązanie dla osób, które chcą na własnej skórze sprawdzić czas zainwestowany w nową grę Avalanche.

Podobnie jak w przypadku wielu większych premier, kiedy zbliżał się debiut Hogwarts Legacy, coraz częściej pytano o to, jak długo zajmie przejście gry. Mamy do czynienia z grą z otwartym światem, mnóstwem zadań pobocznych i reprezentantem gatunku RPG, więc wszystko wskazywało na to, że Avalanche planuje zająć nam co najmniej kilka weekendów.

Dotychczasowe informacje na temat długości gry mówią, że wszystko zależy od naszego podejścia. Główny wątek można skończyć już w niecałe 20 godzin, co w porównaniu do innych RPG z otwartym światem nie brzmi najlepiej. Hogwarts Legacy jest jednak pełne znajdziek, zadań pobocznych i jeżeli chcemy uporać się ze wszystkim, co gra ma do zaoferowania, może zająć to nawet 70 godzin.

Reklama

Osoby ciekawe swojego aktualnego progresu w Hogwarts Legacy, mogą w prosty sposób sprawdzić liczbę godzin spędzonych w grze. Wystarczy udać się do ustawień, wybrać opcję "Zapisz grę" i po jej zapisaniu, zerknąć na stworzony plik. Obok lokacji, w której znajdowaliście się podczas robienia zapisu, będzie znajdować się czas spędzony w Hogwarts Legacy.

Co więcej, licznik zatrzymuje się, kiedy wciśniecie pauzę. Jeżeli wstrzymacie rozgrywkę i zostawicie konsolę z uruchomioną grę, godziny nie będą się naliczać. Jest więc to bardzo prosty i szybki sposób, aby pod koniec swojej przygody sprawdzić, ile czasu zajęło Wam zapoznanie się ze wszystkim, co oferuje Hogwarts Legacy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Avalanche Studios

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy