Jak premiera Cyberpunk 2077, to tylko z odpowiednim "doładowaniem”

​Żeby nie było, że namawiamy kogokolwiek do złego, to dzisiejszy news jest przeznaczony tylko dla dorosłych odbiorców, albowiem mowa w nim o specjalnym trunku.

Premiera Cyberpunk 2077 już za 3 dni - tak, wiemy, że trudno w to uwierzyć, szczególnie po trzykrotnym przekładaniu jej terminu, ale wydaje się, że tym razem wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo już chyba nieco za późno na ogłaszanie kiepskich wieści. Dlatego też z niecierpliwością czekamy, a jednocześnie mamy jeszcze chwilę czasu na przygotowanie do rozgrywki, na przykład zakupienie odpowiednich napojów, bo kiedy już zaczniemy grać, to żadna siła może nas nie ściągnąć z kanapy.

Jednym z nich może być specjalne piwo, którego powstanie na swoim Facebooku ogłosił właśnie Browar Inne Beczki: - Buuum! Wreszcie możemy podzielić się z Wami projektem, którego jesteśmy częścią jako jeden z 13 browarów kraftowych z całego świata. NO SAVE POINT to limitowane, dystopijne IPA uwarzone w kooperacji z nowojorskim duetem hip-hopowym Run The Jewels, z okazji nadchodzącej () światowej premiery najbardziej wyczekiwanej gry ostatniej dekady - CyberPunk2077.

Reklama

Jak dowiadujemy się przy okazji, No Save Point to piwo górnej fermentacji w stylu New England India Pale Ale o ekstrakcie 16,5 i 6 proc. alk, chmielone podwójnie na zimno eksperymentalnym chmielem Nectar, dzięki któremu jest podwójnie cytrusowo-kwiatowe w aromacie i smaku. Piwo trafiło już do "dobrych" sklepów w całej Polsce, więc w większych miastach można spróbować je znaleźć stacjonarnie albo zamówić online na stronie kraftowe.com w cenie 7,49 PLN za puszkę 500 ml.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy