Jackie Welles może wrócić w jednym z dodatków do Cyberpunka 2077

​Czy Jackie Welles, który w fabule Cyberpunka 2077 nie odgrywa zbyt kluczowej roli, a został polubiany przez pewną grupę graczy, powróci w jednym z dodatków do gry? Takiej możliwości nie wyklucza aktor użyczający głosu temu bohaterowi.

CD Projekt RED wielokrotnie zarzucano, że wyciął z finalnej wersji Cyberpunka 2077 pewną część ważnych dla fabuły elementów i dotyczy to także wątku Jackiego Wellesa, przyjaciela głównego bohatera, który w pierwotnym scenariuszu odgrywał większą rolę. Okazuje się jednak, że sympatyczna postać może powrócić za sprawą jednego z dodatków. Jason Hightower, użyczający głosu Wellesowi, przyznał w wywiadzie, iż chętnie znów wcieliłby się Jackiego, gdyby była taka opcja.

Co ciekawe, wyraził on nawet przekonanie, że jeżeli gracze tego zechcą, twórcy opracują takie DLC. "Słuchaj, nie chcę być tym, który to powie. Moglibyśmy zrobić DLC z Jackiem, gdybyście chcieli" - wyznał Jason. Niewątpliwie byłby to interesujący fragment opowieści, którego zabrakło w podstawce. Zamiast tego CP 2077 w telegraficznym skrócie pokazuje nam kilka intensywnych miesięcy z życia V, w tym jego przyjaźń z Wellesem, choć sam gracz nie ma szansy nawiązania z nim relacji i przeżycia tej relacji na własnej skórze.

Reklama

Studio CD Projekt RED nie ukrywało, że zamierza wydawać darmowe rozszerzenia, jednak aktualnie bardziej jest zajęte  eliminacją błędów trapiących produkcję od samej premiery, które przysporzyły mu niemałych kłopotów. Zamiast dodatków w nadchodzących miesiącach otrzymamy dwie duże aktualizacje, mające za zadanie uporać się z większością problemów wciąż występujących, szczególnie na konsolach poprzedniej generacji.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy