Reklama

It Takes Two z rekordem graczy na Steam

​It Takes Two ustanawia osobisty rekord liczby graczy na Steamie. Wszystko dzięki doskonałej rozgrywce, licznym nagrodom i 50% obniżce na Steam.

It Takes Two to jedno z największych wydarzeń branży gamingowej ostatnich lat. Pierwsza tak zaawansowana gra kooperacyjna, która aż kipi oryginalnymi pomysłami, pozwala na przyjacielską rywalizację i snuje całkiem niezłą opowieść o odbudowywaniu relacji między chcącymi wziąć rozwód rodzicami małej dziewczynki. Tytuł zebrał bardzo dużo nagród i najważniejszą - tytuł gry roku podczas Game Awards 2021.

Z rozgrywką kooperacyjną studio Hazelight eksperymentowało już w 2018 roku, gdy wypuścili grę A way Out. Tytuł sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy w trakcie miesiąca po premierze. W dalszym ciągu sprzedaje się nieźle, a dodatkowo zasila bibliotekę Xbox Game Pass. Gra bez wątpienia zyskała dodatkowy rozgłos i zainteresowanie po wielkim sukcesie swojej następczyni - It Takes Two.

Reklama

It Takes Two nadal cieszy się olbrzymią popularnością

Wspierane przez zimową wyprzedaż na Steam It Takes Two ustanowiło nowy osobisty rekord liczby graczy Steam. W niedzielę platforma zarejestrowała aż 24402 graczy bawiących się w ten tytuł. Dodatkowym atutem It Takes Two jest specjalna przepustka, pozwalająca zaprosić do gry przyjaciół, którzy nie kupili gry. To zapewniło dodatkowe 11834 graczy i zbliżyło It Takes Two do rekordu z okolic marcowej premiery (37349 graczy). 10 miesięcy od dnia premiery nie zdjęło gry z piedestału. To tytuł, który nadal znajduje się na szczycie listy bestsellerów Steam, bez problemu konkurując z najnowszymi grami.

It Takes Two zostało opracowane z myślą o tym, żeby gracz na każdym kroku zaskakiwany był nowymi rozwiązaniami gameplayowymi i niepowtarzalnymi mechanikami. Co więcej - to się udało. Przez około 10 godzin potrzebnych na ukończenie tytułów nie ma nawet chwili, w której myślimy "o nie, znowu to samo". Czasem zdarzają się elementy, które gdzieś już widzieliśmy (głównie w tytułach Nintendo), ale są tak wpasowane w mechanikę i level design, że nadają im oryginalności. Tytuł obowiązkowy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje