Reklama

It Takes Two w pojedynkę? Twórca Smash Bros uważa, że można!

​Masahiro Sakurai, twórca serii Super Smash Bros, zastanawia się, czy i jak mógłby zagrać w pojedynkę w kooperacyjną grę It Takes Two. Wydaje się karkołomne? Nie dla kogoś, kto wymyślił Smash Bros!

It Takes Two to jedno z największych wydarzeń tego roku. W końcu, po wielu, wielu latach, gdy gry kooperacyjne niemal zniknęły z radaru twórców, ten tytuł udowadnia, jaki potencjał kryje się tym sposobie rozgrywki. It Takes Two jest przy tym genialnie zaprojektowany i śmiało można powiedzieć, że pod pewnymi względami równie dobry, jak gry zręcznościowe od Nintendo.

A skoro przy Nintendo jesteśmy, to Masahiro Sakurai, twórca serii Super Smash Bros i pomysłodawca serii Kirby rzucił sobie wyzwanie. Czy można grać w It Takes Two w pojedynkę? Dla wielu może to być zbyt duże wyzwanie, ale pamiętajmy, że piszemy o człowieku, który stworzył jedną z najlepszych zręcznościowych bijatyk.

Reklama

Sakurai niedawno zadał to pytanie na swoim Twitterze. Zbiegło się to z otrzymaniem przez It Takes Two nagrody za najlepszą grę podczas The Game Awards 2021. Na zdjęciu dołączonym do tweeta można zobaczyć dłonie obsługujące dwa kontrolery DualSense dla PlayStation 5 na raz.

Masahiro Sakurai potrafiłby zagrać w It Takes Two w pojedynkę?

Prawdopodobnie mało kto zdecydowałby się na taką formę rozgrywki, ale kto bardziej lubi wyzwania niż gracze? Dla Sakurai nie byłoby to pierwsze tego typu przedsięwzięcie. Twórca Smash Bros znany jest z tego, że sam nagrał fragmenty rozgrywki ze swojej gry, gdy sterował obiema postaciami widocznymi na ekranie.

Sakurai nie ujawnił, czy rzeczywiście próbował grać w tę grę w ten sposób, a jeśli tak, to jak daleko zaszedł. Pokonanie bossów mogłoby być niezwykle karkołomnym wyczynem. Ale skoro da się przejść Dark Souls bez otrzymania najmniejszego trafienia, to i na It Takes Two solo znajdzie się śmiałek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje