It Takes Two sprzedaje się świetnie i na PS5, i na PC

Kooperacyjna gra stworzona przez twórców A Way Out okazała się przebojem zarówno na konsolach PlayStation 5, jak i na komputerach osobistych.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że It Takes Two trafiła do grona najchętniej pobieranych gier na PlayStation 5 w marcu, biorąc pod uwagę sprzedaż zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej. Produkcja Hazelight Studios znalazła się w jednym szeregu z takimi przebojami, jak Call of Duty: Black Ops Cold War czy FIFA 21.

Okazuje się, że It Takes Two sprzedaje się świetnie nie tylko na PlayStation 5, ale także w wersji na komputery osobiste. Steam zaprezentował statystyki popularności w ubiegłym tygodniu. Produkcja Hazelight Studios znalazła się w zestawieniu na pierwszym miejscu, wyprzedzając Stellaris: Nemesis, Sea of Thieves czy Outriders w wykonaniu polskiego studia People Can Fly.

Reklama

Pierwsza dziesiątka najlepiej sprzedających się gier na Steamie w ubiegłym tygodniu wygląda następująco:

  1. It Takes Two
  2. Stellaris: Nemesis
  3. Valve Index VR Kit
  4. Sea of Thieves
  5. Outriders
  6. Valheim
  7. Monster Hunter World: Iceborne
  8. The Forest
  9. Forza Horizon 4
  10. Satisfactory

To już czwarty tydzień z rzędu, w którym It Takes Two znalazło się w rankingu, ale pierwszy, w którym udało jej się zawędrować na najwyższą lokatę.

Nie zawsze wysokie oceny w recenzjach przekładają się na popularność i sprzedaż gry. Jednak w tym przypadku tak właśnie jest. It Takes Two to jeden z najlepiej ocenianych tytułów ostatnich miesięcy. Średnia w portalu Metacritic to aż 8,9/10.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama