​It Takes Two. Bestsellerowa gra zadebiutuje na Nintendo Switch

Już w listopadzie bieżącego roku wszyscy posiadacze przenośnej konsoli Nintendo Switch będą mieli okazje delektować się zacną rozgrywką w bestsellerowym hicie ubiegłego roku - "It Takes Two".

It Takes Two od 4 listopada na Nintendo Switch

Do tej pory It Takes Two dostępne było na: PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S, jednak od 4 listopada szlagierowy tytuł od Hazelight Studios uraczy jeszcze jedną grupę graczy, a mianowicie użytkowników popularnego Switcha od Nintendo. Cóż można rzec... to była tylko kwestia czasu.

It Takes Two to platformowa przygodowa gra kooperacyjna wydana na początku ubiegłego roku we współpracy Hazelight Studios (wcześniej na koncie uznane A Way Out) z Electronic Arts. W rozgrywce gracze wcielają się w Cody i May, małżeństwo, które zamierza wkrótce się rozwieść. Tytuł zdobył uznanie branżowych krytyków i graczy. Wysokie oceny przełożyły się także na wiele nagród, które padły łupem tej gry.

Reklama

Najlepsza gra 2021 roku

Wystarczy dodać, że It Takes Two triumfowało w kategoriach najlepszej gry wieloosobowej, najlepszej gry familijnej i co najważniejsze - gry roku w ramach renomowanego konkursu The Game Awards z 2021 roku. Oprócz tego ta kooperacyjna produkcja sprzedała się w liczbie przekraczającej 7 mln sprzedanych egzemplarzy, co oznacza, że Hazelight odniosło naprawdę gigantyczny komercyjny sukces.

Wiele wskazuje na to, że ten doskonały i tak już wynik znacząco poprawi się za kilka miesięcy. Wszystko oczywiście za sprawą premiery gry na konsoli Nintendo Switch. Jeśli już mowa o tym debiucie, to It Takes Two możecie zamawiać na oficjalnej stronie Electronic Arts w ramach przedsprzedaży. Tytuł wyceniono na 39,99 $, czyli około 190 zł w przeliczeniu na rodzimą walutę.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: It Takes Two
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy