Iron Harvest prezentuje - zwiastun frakcji Ruswietów

​Światowy wydawca Deep Silver razem z developerami z KING Art Games ujawnili dziś więcej informacji na temat nadchodzącej gry Iron Harvest, w postaci zwiastuna o frakcji Ruswietów. Jest to pierwsze wideo z serii Faction Feature, która ma za zadanie przedstawić graczom frakcje, jednostki i taktyki, które spotkają w Iron Harvest.

Iron Harvest opowiada spektakularną, okazałą historię o trzech frakcjach oraz ich bohaterach. Każda armia to zupełnie inna taktyka na polu walki. Pozwoliło to na umieszczenie w grze nie tylko emocjonującej przygody na ponad 20 misji w trzech kampaniach, ale również rozbudowanej, taktyczną rozgrywki wieloosobowej, w trakcie której strategia jest zawsze ważniejsza od szybkości klikania. Dodatkowe mapy Potyczek i Wyzwań pozwalają zmierzyć się samemu z AI lub przyjacielem.

Po Wielkiej Wojnie i na skraju rewolucji, Ruswieci mają ogromne problemy z rozkręceniem na nowo gospodarki i płynnego przepływu zasobów. A wspomniane surowce są im niezbędne, aby zasilać wielkie, kosztowne maszyny wojenne. Dzisiejsze wideo pokazuje Mechy Ruswietów, a także sposoby ich wykorzystania na polach bitew w Iron Harvest.

Reklama

Zainspirowany przez dwudziestolecie międzywojenne Iron Harvest opowiada historię Imperium Ruswietów, zmagającym się z wewnętrznymi konfliktami i starającym się zachować dominację na polach bitew. Gracze prowadzący ruswieckich żołnierzy do boju będą musieli zbalansować walkę wręcz wielkimi robotami oraz powolną, niszczycielską artylerię.

W pierwszej połowie XX wieku, tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny, świat wypełniają tajemnice, zagadki, możliwości i wyzwania. Tradycja ściera się z postępem naukowym i technologicznym, gdy Europa dochodzi do siebie z wolna po wyczerpujących bitwach Wielkiej Wojny. Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnej rzeczywistości 1920+, tuż po zakończeniu Wielkiej Wojny. Aby stworzyć doskonałą strategię czasu rzeczywistego, developerzy blisko współpracują z fanami RTSów na całym świecie już od czasu bardzo udanej kampanii na Kickstarterze.

Gra Iron Harvest ukaże się już 1 września 2020 roku na PC, a w późniejszym terminie na PlayStation 4 oraz Xbox One. Zostanie ona wydana z polskimi napisami. Dostępna będzie także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie, w tym ci reprezentujący Republikę Polanii, wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iron Harvest

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy