Reklama

IO Interactive zapowiada Project 007 - nową grę z udziałem Jamesa Bonda

​IO Interactive ogłosiło nową grę z udziałem Agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda. Historia skupi się na tym jak Bond stał się słynnym agentem, ale deweloperzy nie zdradzili, kiedy oraz, na jakie platformy trafi tytuł.

James Bond nie miał większego szczęścia do gier wideo ze swoim udziałem, ponieważ większość z nich bazowała na konkretnych filmach i stanowiła dodatkowy element kampanii marketingowych niż pełnoprawny wysokiej jakości twór.

Zmierzyć się z legendą słynnego Agenta 007 postanowiła ekipa ze studia IO Interactive, która odpowiada za serię Hitman, mając pewne doświadczenie w produkcjach nastawionych na skradanie.

Project 007 skupi się na opowiedzeniu oryginalnej historii Jamesa Bonda, z kolei gracze będą mogli dowiedzieć się, jak Bond został Agentem Jej Królewskiej Mości. To by było w zasadzie tyle, co na ten moment wiemy o tytule. Z

Reklama

agadką pozostaje to, na jakie platformy trafi gra (zapewne PC i PlayStation 5 oraz Xbox Series X) oraz gatunek, jaki będzie reprezentować, choć można się domyślić, że deweloperzy z racji doświadczenia oprą się na elementach skradankowych. Ponadto firma szuka pracowników, którzy będą pracować nad grą, więc całość jest zapewne we wczesnej fazie rozwoju

Warto wspomnieć, że to nie jedyny projekt rozwijany przez IO Interactive a kolejnym jest Hitman 3, który kontynuuje wątki rozpoczęte przez trylogię zapoczątkowaną cztery lata temu. Ponownie wcielamy się w Agenta 47 zmuszonego połączyć siły z Dianą Burnwood w celu rozprawienia się z grupą Providence. Premiera produkcji odbędzie się 20 stycznia 2021 roku.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje