Inwigilacja rozpoczęta - premiera Beholder 2

​Beholder 2 dostępny jest na PC. Grę na polski rynek wprowadza Wydawnictwo Techland, a gracze nabywający pudełkowe wydanie produkcji dodatkowo otrzymają cyfrowy artwork dostępny wyłącznie w tej wersji.

Beholder 2 to osobliwe połączenie przygodówki z grą ekonomiczną, utrzymane w mrocznej i pełnej czerni, ale jednocześnie kreskówkowej stylistyce, którą z miejsca rozpoznają fani pierwszej odsłony. Gracze ponownie trafią do totalitarnego państwa, w którym prywatność nie istnieje.

W poprzedniej odsłonie gracze zarządzali budynkiem, inwigilując jego mieszkańców. Tym razem trafiają w samo centrum wydarzeń - do mieszczącego w złowrogich murach Ministerstwa. Przed każdym nowym pracownikiem maluje się świetlana przyszłość, a niektórym uda się być może wspiąć aż na fotel Premiera. Warunek jest prosty - musisz być posłuszny aparatowi władzy. Podsłuchiwanie i podglądanie to wierzchołek góry lodowej. Oszustwa, kłamstwa, zdrady i szantaże - do czego będziesz zdolny, by wspinać się po szczeblach kariery?

Reklama

Beholder 2 w pudełkowym wydaniu na PC dostępny jest od 12 grudnia wyłącznie na polskim rynku. Gra posiada lokalizację kinową.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Beholder 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy