Reklama

Intrygujące Death Stranding od Hideo Kojimy otrzymało nowy zwiastun

W trakcie gali rozdania nagród The Game Awards postanowiono zaprezentować kolejny zwiastun Death Stranding - intrygującego projektu od Hideo Kojimy.

Pokazany trailer jest dosyć długi - trwa osiem minut. Podobnie jednak jak wcześniejsze materiały poświęcone grze, nie przedstawia żadnych fragmentów rozgrywki. Nie rozjaśnia przy tym niczego, stawiając kolejne pytania.

Film prezentuje scenę, w której dochodzi do wielu różnych dziwnych rzeczy. Jest na przykład chłopak, który starzeje się w przeciągu kilku sekund, a także dziwne istoty potrafiące najwyraźniej potrafią stawać się niewidzialnymi. Niewykluczone, że stwory są jednym z niebezpieczeństw, na które natkną się gracze podczas zabawy.

Reklama

Nie zabrakło także słynnych dzieci. Tym razem niemowlak nieoczekiwanie pojawił się w przyczepionym do kombinezonu jednego z bohaterów pojemniku. Później maluch (nie jest jednak jasne, czy ten sam) znalazł się... w przełyku innej postaci.

Wydarzenia przedstawione w zwiastunie emanują aurą tajemnicy oraz niepokoju. Wygląda na to, że Death Stranding może być wzbudzającym strach wirtualnym horrorem. Jeżeli finalna produkcja będzie podobna do trailerów, otrzymamy niezwykle klimatyczny tytuł.

Nad projektem pracuje Hideo Kojima wraz ze słynnym reżyserem Guillermo del Toro. W grze wystąpi Norman Reedus - aktor znany przede wszystkim z serialu "The Walking Dead". To właśnie na postaci granej przez mężczyznę skupiono się w materiale. Poza tym pojawi się jeszcze Mads Mikkelsen, który może być kojarzony między innymi z telewizyjną adaptacją Hannibala.

Nadal nieznana pozostaje data premiery Death Stranding. Pewnym jest jedynie, że produkcja zawita na konsolę PlayStation 4, choć nie można wykluczyć, że trafi także na inne platformy sprzętowe. Wspomniany zwiastun można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy