Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Intensywne walki 7 na 7 powracają jako część uroczystości związanych z 10. rocznicą World of Tanks

​Już tylko miesiąc dzieli nas od 10. rocznicy World o f Tanks i głównych obchodów urodzinowych. W ten weekend gracze mają możliwość powrócenia do trybu 7 vs 7. Dodatkowo pojawi się nowy zestaw misji rocznicowych, gdzie wygrać można styl 3D dla legendarnego niszczyciela czołgów - T30!

Akt IV obchodów rocznicowych czyli Ponadczasowa Bijatyka, gdyż nazywa się tryb 7 na 7, jest przeznaczony wyłącznie dla pojazdów poziomu X. Starcia w nim rozpoczną się już w piątek, 10 lipca, a zakończą w poniedziałek, 13.07. Również gracze, którzy nie posiadają w swoich garażach czołgów X poziomu będą mogli wziąć w nim udział.

Reklama

Na czas trwania wydarzenia będą dostępne do wypożyczenia pojazdy Object 140 i WZ-111 model 5A. Rozgrywka toczyć się będzie na 5 wyselekcjonowanych mapach z własnymi zasadami i zadaniami. Wraz z nowym trybem pojawią się zestawy stylizacyjne z przeszłości odnoszące się do wydarzeń takich jak tryb piłkarski, stalowy łowca czy Halloween.

I wreszcie czołgiści powinni się przygotować... World of Tanks będzie miał 10 lat w sierpniu i wtedy czeka nas kulminacja obchodów. Szykujcie się na moc niespodzianek, prezentów I ciekawych aktywności!

Dowiedz się więcej na temat: World of Tanks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje