Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Inner Voices, nowa gra przygodowa inspirowana twórczością Lovecrafta już dostępna na Steam

​Wydawnictwo Fat Dog Games poinformowała, że Inner Voices, pierwszoosobowa gra przygodowa w klimacie horroru, inspirowana twórczością H. P. Lovecraft’a, E. A. Poe i S. Kinga, jest już dostępna na platformie Steam.

Inner Voices jest pierwszą grą, wydaną przez Fat Dog Games. Gra została przygotowana przez Simulation Games Studio z Warszawy. Koncept i pierwsze zalążki gry powstały w trakcie 3-dniowego game jam’u organizowanego przez Epic, twórcę silnika Unreal Engine 4. Po udanym game jamie studio zdecydowało się rozwinąć grę i wydać ją komercyjnie.

Reklama

Gracz wciela się w postać John’a Blake’a, mężczyzny uwięzionego w ponurym wymiarze, pozbawionego wszelkich wspomnień o swoim życiu. Celem gracza jest przedzieranie się przez labirynt pełen zagadek. Ich rozwiązywanie, podejmowanie trudnych decyzji i podążanie za tajemniczą historią protagonisty doprowadzi gracza do jednego z pięciu możliwych zakończeń.

Poszukiwanie prawdy o przeszłości głównego bohatera odbywa się w towarzystwie ciemnych mocy, które wpłyną zarówno na John’a, jak i jego otoczenie. Inner Voices jest w polskiej i angielskiej wersji językowej, z oryginalnym angielskim dubbingiem. Dodatkowo posiada rosyjskie i tureckie napisy.

Gra dostępna jest na platformie Steam oraz na Kinguin.

Dowiedz się więcej na temat: Inner Voices

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje