Reklama

Inner Chains - pierwsze minuty z gry!

​Studio Telepaths’ Tree wraz z IMGN.PRO zaprezentowali nowy, niepublikowany wcześniej materiał z Inner Chains - nadchodzącej gry FPS z elementami horroru, której akcja toczy się w mrocznym, biomechanicznym świecie.

Na najnowszym wideo przedstawione zostało kilka pierwszych minut rozgrywki, skupiające się na wprowadzeniu w klimat tego przerażającego i wykreowanego przez Tomasza Strzałkowskiego świata. Gracze będą mieli okazję poczuć niezwykłą atmosferę tego miejsca, spotkać jego mieszkańców, zabójczą roślinność i spróbować zapoznać się z panującymi tam zasadami.

W przedstawionym fragmencie bohater budzi się w grobie jako jeden z pielgrzymów, którzy zmierzają do wspólnego celu. Jest osłabiony, spowolniony i nie posiada żadnej broni.

Reklama

Na tym etapie nie jest jeszcze świadomy prawdziwych zagrożeń i tego, jakimi prawami rządzi się ten świat w rzeczywistości. Spotyka na swojej drodze różne pozorne niebezpieczeństwa, które wkrótce, po odkryciu sekretów i zasad rządzenia tajemniczej Kasty, okażą się niezbędne do walki z prawdziwym wrogiem.
 
Surrealistyczny świat Inner Chains otworzy swe wrota dla graczy już niebawem, wciągając w przerażające i stymulujące przeżycia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama