Reklama

Inked: Historia opowiedziana atramentem

​Gry z ręcznie rysowaną grafiką mają w sobie unikalny klimat, którego próżno szukać w wysokobudżetowych produkcjach. Czy Inked zaoferuje coś więcej?

Niezależna produkcja od studia Somnium Games intryguje oprawą wizualną. Zapowiedziana na 26 kwietnia 2018 roku Inked to przygodowa gra logiczna, której grafika przypomina do złudzenia dzieła artystyczne wykonane jedynie za pomocą długopisu. W grze wcielimy się w bezimiennego bohatera, samuraja-ronina, oraz jego twórcę, rysownika Adama. Zadaniem gracza ma być rozwiązywanie logicznych zagadek, które pojawią się na drodze samuraja w poszukiwaniu jego zaginionej ukochanej Aiko. Wspólna podróż ma odmienić ich oboje, a historia dziejąca się w tle, wciągnąć graczy spragnionych unikalnych doznań płynących z rozgrywki.

Reklama

Przygodówki z nietypową grafiką cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Twórcy niezależnych produkcji, które nie posiadają zaplecza finansowego na poziomie największych firm w branży, muszą najczęściej wykazać się kreatywnością w projektowaniu swoich produkcji od strony graficznej. Inked jest doskonałym przykładem takiej kreatywności, gdzie niski budżet zmusił deweloperów do pójścia w innym, nietypowym kierunku i trzeba przyznać, że wyszli z tej sytuacji obronną ręką. Tytuł prezentuje się naprawdę urzekająco i pozostaje mieć nadzieję, że historia będzie stała na równie wysokim poziomie.

Poniżej można obejrzeć trailer Inked: 

Dowiedz się więcej na temat: Inked

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje