Injustice 2 już wkrótce na PC

​Warner Bros Interactive Entertainment, wydawca gry Injustice 2, zapowiedział, że już tej jesieni trafi ona na platformy stacjonarne. Do tej pory cieszyć się nią mogli jedynie użytkownicy PS4 i Xbox One, na które platformy pozycja ta trafiła już w maju.

Co ciekawe konwersją ma zająć się polska firma mająca doświadczenie w tej kwestii - QLOC, która odpowiada przykładowo za udane przeniesienie na PC gry Mortal Kombat XL, a także wielu innych pozycji, w tym Street Fighter X Tekken czy Super Street Fighter IV - Arcade Edition.

Dla tych, którzy nie spotkali się wcześniej z tym tytułem, przykładowo z racji jego ograniczenia wyłącznie do platform konsolowych, należy się w tym miejscu kilka słów wyjaśnienia. Wyprodukowana przez NetherRealm Studios gra jest kontynuacją Injustice: Gods Among Us. Jest to bijatyka osadzona w uniwersum DC, a w ręce graczy zostali oddani tak znani i lubiani bohaterowie jak Superman, Batman, Wonder Woman czy Zielona Latarnia. Mogli się oni ścierać zarówno w trybie single jak i w multiplayerze. Warto dodać, że obie części zostały pozytywnie odebrane przez media i graczy.

Reklama

Dla pecetowych graczy, którzy już nie mogą doczekać się rozgrywki, przygotowana została otwarta beta, ruszająca 25 października. Można ją pobrać za pośrednictwem Steama i na własne oczy zapoznać się z nowym Injustice. Jednocześnie szef NetherRealm Studios, Ed Boon, powiedział, że bliski jest mu pomysł wprowadzenia gry również na Nintendo Switch.

JFK

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Injustice 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy