Reklama

Injustice 2 doczeka się wersji mobilnej

​Twórcy bijatyki Injustice 2 ze studia NetherRealm oficjalnie potwierdzili, że produkcja trafi - zapewne w mocno zmodyfikowanej wersji - na urządzenia mobilne.

Istnienie wydania na smartfony i tablety stało się faktem już kilka dni temu. Wczesna wersja gry trafiła do filipińskiej usługi AppStore, która bardzo często wykorzystywana jest jako "poligon testowy" dla nowych tytułów.

Szybko w sieci zaczęły pojawiać się obrazki i filmy pochodzące z bijatyki. Podstawowe mechanizmy rozgrywki nie ulegną większym zmianom względem pierwszej odsłony w edycji mobilnej. Nadal więc ciosy będziemy wyprowadzać poprzez stukanie palcem w ekran dotykowy i wykonywanie gestów.

Wprowadzono jednak kilka nowości, rozbudowujących system walki. Przesuwanie palcem w określonym kierunku wywoła odpowiednie działanie - na przykład ruch w górę sprawi, że postać podskoczy, w dół zaś skłoni bohatera do kucnięcia.

Reklama

W opublikowanym na Twitterze wpisie Ed Boon, dyrektor kreatywny w studiu NetherRealm, potwierdził oficjalnie istnienie produkcji. Wspomniał o zmodyfikowanym mechanizmie starć, ale obiecał też, że gra zaoferuje "tonę nowych opcji i trybów".

Osoby, które miały okazję sprawdzić mobilne Injustice 2 donoszą, że tytuł opiera się na modelu F2P. To oznacza, że rozgrywka jest darmowa, ale z opcjonalnymi mikropłatnościami, co oczywiście może się jeszcze zmienić.

Poniżej można obejrzeć materiał z rozgrywki:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama