InfiniteCorp już dostępny na Steam

Świat, który nie liczy się z nikim i w którym każdy twój wybór ma swoje konsekwencje - tak w skrócie można opisać fabułę ostatniej produkcji Wrocławskiego studia, grę InfiniteCorp, która jest już dostępna w trybie Early Access na platformie Steam.

InfiniteCorp to gra strategiczna bazująca na ciągłym podejmowaniu decyzji. Jako pracownik potężnej korporacyjnej machiny musimy pogodzić potrzeby wszystkich rywalizujących ze sobą frakcji. W trakcie rozrywki przyjdzie nam też stawiać czoła nowym wyzwaniom zmechanizowanego świata, w którym technologia stanowi fundament życia codziennego.

Aplikacja, która swoją premierę miała w marcu tego roku, już dziś debiutuje na rynku gier dostępnych na platformie Steam. Można uznać więc, że fabularna korporacja wystawiła ogłoszenie o pracę. Tylko pytanie, czy będziesz chciał wziąć na barki cyberpunkową odpowiedzialność?

Reklama

Mobilna wersja gry jest już dostępna w App Store, Google Play, Amazon AppStore oraz Huawei AppGallery, natomiast stacjonarni gracze, od dzisiaj będą mogli rozpocząć przygodę z InfiniteCorp dołączając do Early Access na platformie Steam.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy