inFamous: Second Son - nowy fragment rozgrywki

Kuszą, oj kuszą. Sony opublikowało nowy, trwający prawie dziewięć minut gameplay z inFamous: Second Son.

Pokazany fragment (niedawno mogli zobaczyć go dziennikarze) prezentuje rozgrywkę "złym" Delsinem - jego zadaniem jest rozpędzenie demonstrantów. W międzyczasie twórcy zaprzeczają domysłom fanów uważającym, że grafika produkcji pogorszyła się od czasu pokazu na ubiegłorocznym E3.

Ostatnio do sieci wyciekł też gameplay prezentujący pierwsze 20 minut rozgrywki z nowej produkcji Sucker Punch. Z szacunku do developerów nie publikowaliśmy go, ale osoby, które go widziały, zarzucają twórcom, że na pokazanym fragmencie oprawa wizualna gry jest gorsza niż na pokazie sprzed roku. Do zarzutów tych odniósł się na łamach facebookowym fanpage'u serii Jason Connell, główny artysta technologiczny inFamous: Second Son.

Twierdzi, że grafika nie jest gorsza.Gameplay, który można było zobaczyć na nagraniu, toczy się o zachodzie słońca - co lepiej pasuje do klimatu opowieści - dlatego też produkcja wygląda nieco inaczej i wydaje się brzydsza.

Connell zaznacza jednak, że przez ostatnie miesiące developerzy nie próżnowali i zastosowali nowe sztuczki - na przykład nocą światło wirtualnego miasta odbija się w cyfrowych chmurach. Podobnie ma się sprawa z oświetleniem o różnych porach dnia.

Nowy gameplay z inFamous: Second Son:

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy