Reklama

​Indygo: Fat Dog Games przedstawia historię gry poprzez darmowy e-book

​Indygo, nowa gra narracyjna wydawana przez Fat Dog Games, otrzymała nową datę premiery - 24 października. Gracze otrzymają szansę na zapoznanie się z fabułą gry poprzez darmowy e-book dostępny na karcie Steam gry.

Indygo jest grą narracyjną z elementami przygodówki i point ‘n’ click, która wkrótce zostanie wypuszczona przez Fat Dog Games, wydawcę gier niezależnych.

Gra została stworzona przez Pigmentum Studio. Opowiada historię malarza cierpiącego na depresję, który od dłuższego czasu izoluje się od świata. Osobą pomagającą mu przetrwać ten trudny okres jest jego dziewczyna, Anna. Indygo jest artystyczną próbą przeciwdziałania stygmatyzacji, która dotyka osoby cierpiące na zaburzenia nastroju. Jej akcja toczy się w jednej lokacji — pracowni malarskiej.

Reklama

Gracze zaintrygowani projektem będą mieli okazję zobaczyć nowe dodatkowe materiały do gry — wydawca zapowiedział wypuszczenie fabularnego ebooka oraz nowego teasera. E-book przedstawia historię tego, jak Tomasz, główny bohater, poznał Annę i będzie dostępny w języku angielskim. Rzuca on również światło na to kiedy i w jaki sposób stan Tomasza zaczął się pogarszać.

Darmowy e-book (w formatach pdf, mobi i epub), będący wstępem do historii Tomasza i Anny, jest od teraz dostępny do pobrania za darmo na platformie Steam.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy