Reklama

Indiana Jones od twórców Wolfenstein to jeszcze bardzo odległy temat

​Na początku tego roku Bethesda ogłosiła, że ​​z pomocą Machine Games, dewelopera Wolfenstein, tworzy nową grę o Indiana Jonesie. Pierwszy zwiastun nie podawał wielu szczegółów, a w nowym wywiadzie Bethesda sugeruje, że data premiery tego tytułu jest bardzo odległa.

Gra Indiana Jones została ujawniona w styczniu i jest oryginalną historią. Na czele produkcji stoi Todd Howard, czyli dyrektor kreatywny Elder Scrolls i Starfield. Starszy wiceprezes Bethesdy ds. globalnego marketingu i komunikacji, Pete Hines, potwierdził, że Indiana Jones nie opóźni rozwoju Starfielda ani Elder Scrolls 6, ale nie otrzymaliśmy żadnych aktualizacji na temat tego tytułu od czasu ujawnienia zwiastuna.

W wywiadzie dla GameSpot Pete Hines został zapytany o status Machine Games i Wolfenstein 3, którego nie było na tegorocznych targach E3 i zdradził nieco na temat gry Indiana Jones, sugerując, że jeszcze długo przyjdzie nam czekać na jej premierę. "Dopiero co ogłosiliśmy tę umowę, więc możesz sam zgadywać, jak daleko to jest" - mówi. "Są na bardzo, bardzo, bardzo wczesnych etapach pracy nad grą Indiana Jones".

Reklama

Hines wypowiedział się też na temat Wolfenstein 3, zdradzając, że fani będą po prostu "musieli poczekać, aż dojdziemy do punktu, w którym będziemy chcieli o tym porozmawiać", ale zasugerował, że gra jest już w fazie rozwoju. "Możesz umieścić mnie na czele listy osób, które chcą zobaczyć kolejną grę Wolfenstein, więc nie martw się!"

Gra Indiana Jones jest częścią rozszerzenia działalności przez Lucasfilm Games, co obejmowało również ujawnienie, że gra Gwiezdne Wojny z otwartym światem autorstwa Ubisoft tworzona jest przez to samo studio, które pracuje nad Avatar: Frontiers of Pandora (tytuł ten ujawniono na E3 w zeszłym tygodniu).

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje