Reklama

Immortals Fenyx Rising otrzyma demo

​Wszystko wskazuje na to, że gra akcji Immortals Fenyx Rising od Ubisoftu doczeka się wkrótce wersji demonstracyjnej, przynajmniej na PlayStation 4. Tytuł - wydany na początku grudnia - został ciepło przyjęty, lecz wydaje się, że przepadł nieco bez echa, przyćmiony przez premierę Cyberpunk 2077.

Wydaje się więc, że demo dla zainteresowanych będzie idealnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że taka wersja testowa już istnieje, rozprowadzana jakiś czas temu wyłącznie dla użytkowników Google Stadia. Teraz wpis mówiący o demie znaleziono na oficjalnych serwerach PlayStation Network.

Nie jest obecnie jasne, kiedy taka wersja demonstracyjna mogłaby się ukazać - i czy faktycznie trafi wyłącznie na urządzenie japońskiej korporacji, co jest chyba dość mało prawdopodobne. Grę wydano także na PS5, PC, Xbox One, Xbox Series X/S oraz na Nintendo Switch. Jest więc kogo zachęcać do gry.

Reklama

Wcielamy się w tytułowego Fenyxa, który wyrusza do otwartego świat z misją ocalenia greckich bogów i ich siedziby przed mroczną klątwą. Walczymy  z mitologicznymi potworami i zdobywamy moce bogów, by ostatecznie pokonać pana Tyfona, najgroźniejszego tytana z greckiej mitologii.

Fenyx może być zarówno kobietą, jak i mężczyzną - postać stworzymy w edytorze. Wśród przeciwników nie zabraknie legendarnych bestii, takich jak cyklopi, Meduza czy minotaur. Stajemy do dynamicznej walki obszarowej i w zwarciu, posługując się umiejętnościami i uzbrojeniem.

Poza mocami i miksturami korzystamy między innymi z miecza Achillesa oraz z łuku Odysa. Są też skrzydła Dedala, które przydają się nie tylko do atakowania, ale wspomogą także eksplorację. Jeśli o tej ostatniej mowa, to w otwartym świecie nie brakuje zagadek i skarbców do odblokowania.

Jak na Ubisoft przystało, otwarty świat jest ogromnych rozmiarów, składając się z siedmiu zróżnicowanych regionów, inspirowanych poszczególnymi bóstwami. W arsenale jest nie tylko miecz i łuk, lecz także nieco bardziej kreatywne uzbrojenie, jak telekineza i naprowadzające się strzały.

Dowiedz się więcej na temat: Immortals Fenyx Rising

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje