Reklama

​Immortal Redneck za darmo na platfomie GOG!

Aby uczcić początek nadchodzącego weekendu, CD Projekt przygotowało dla graczy kolejną niespodziankę. Immortal Redneck to ostatni tytuł, który można zdobyć bezpłatnie w ramach trwającej wyprzedaży na GOG.

Stylizowana na starą szkołę strzelanka to gra FPS z elementami rogue-lite, która zabierze Cię na przygodę prosto do Egiptu. Tam, budząc się jako zmumifikowany turysta, będziesz próbował znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące tego, co Ci się przydarzyło i jak właściwie znalazłeś się w takim stanie. 

W osiągnięciu celu pomoże eksploracja kolejnych piramid w Gizie, ale dotarcie do nich nie będzie łatwe. Na swojej drodze spotkasz waleczną armię składającą się z ponad 35 rodzajów potworów i bossów. Walka o przetrwanie może okazać się tym bardziej ciężka, gdyż gra zawiera system nieodwracalnej śmierci.

Reklama

Styl samej rozgrywki jest dość dynamiczny i zręcznościowy. Łączy się on z ciekawym systemem sterowania. Do dyspozycji mamy 9 klas postaci o różnych cechach, z których każda posiada umiejętności przydatne na różnych etapach gry. Co ciekawe gracz jest w stanie dostosować swoją klasę do aktualnych potrzeb bohatera, zapewniając pomoc i skuteczność potrzebną do przejścia danego levelu. Deweloperzy zadbali również o drzewko umiejętności, dzięki któremu jesteśmy w stanie rozwijać swoją postać, jak również ulepszać jej wyposażenie.

Do ciekawych, wartych wspomnienia udogodnień możemy zaliczyć na pewno specjalny tryb dla streamerów, w którym widzowie poprzez swoje głosy mają wpływ i mogą decydować o dalszym losie bohatera.

Co zrobić, aby zapisać grę w swojej bibliotece na zawsze? Wystarczy odwiedzić stronę GOG.com i kliknąć przycisk "Tak, odbierz grę" znajdujący się na specjalnym banerze. Warto się pospieszyć, ponieważ ta specjalna oferta jest czasowo ograniczona. Potrwa do 5 września godziny 15:00 polskiego czasu. Miłego grania!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy