Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Immortal Planet dziś debiutuje na PC

​Immortal Planet pełnymi garściami czerpie z serii Dark Souls i stanowi niemałe wyzwanie dla fanów bezwzględnych starć. Mroźna, tajemnicza planeta, dotknięci klątwą nieśmiertelności wojownicy, ścigający cię przez całą wieczność... Jak byś sobie z nimi poradził? Jesteś gotów, by walczyć i umierać bez końca?

Cierpliwość, skupienie i taktyka - pamiętaj o nich, mierząc się z różnorodnymi typami przeciwników w Immortal Planet. Ich pokonanie to wcale nie jest bułka z masłem. Będziesz potrzebował mnóstwo siły charakteru, a jeśli należysz do grona graczy, którzy poszukują łatwych, pozbawionych wysiłku zwycięstw, ta gra nie jest dla ciebie. Immortal Planet, jak zaznaczył twórca, to prawdziwa "laurka dla Dark Souls" - przygotuj się na wyzwanie i wymagających wrogów.

Reklama

Na mroźnej powierzchni pewnej zapomnianej planety znajdują się ruiny grobowców, we wnętrzu których nieśmiertelni egzystują na granicy między śmiercią a życiem, pogrążeni w niekończącym się śnie. Wojownicy przemierzają hale swoimi umysłami, przeżartymi przez wieczność, podczas gdy jedyny, samotny wędrowiec wybudza się z kriogenicznej śpiączki. Pozbawiony wspomnień na temat swej przeszłości, jego jedyną drogę ku przyszłości stanowi odkrycie tajemnic planety i odnalezienie wyjścia z tego mroźnego piekła...

Immortal Planet to RPG akcji z systemem walki pełnym wyzwań. Eksploruj opuszczone szczątki świata nieśmiertelnych wojowników, uwięzionych w niekończącym się cyklu odrodzenia - zmuszony do tego, by walką wydrzeć z planety jej sekret. Używaj zróżnicowanych zaklęć, szerokiego zakresu ataków i specjalnych przedmiotów. Odkrywaj niezbyt przyjazne uniwersum, walcz z nieśmiertelnymi i doświadczaj gry, która z szacunkiem traktuje gracza i jego umiejętności.

Planeta jest nieśmiertelna, jej mieszkańcy - też. Co tu się właściwie stało i dlaczego? Czy to w ogóle możliwe, aby złamać klątwę? Twoim zadaniem jest to odkryć.

Gra zaliczyła swoją premierę na Steamie 27 lipca w cenie 14,99 USD.

Dowiedz się więcej na temat: Immortal Planet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama