Reklama

Immortal Legacy od 20 marca dostępne w PlayStation Store

​Sony Interactive Entertainment poinformowało o starcie przedsprzedaży tytułu Immortal Legacy na PlayStation VR. Najnowsza gra to mix akcji, przygody i horroru, ale także połączenie oldschoolowego single playera z najnowocześniejszą rozgrywką w wirtualnej rzeczywistości.

Rozwinięte tryby walki w połączeniu z rozwiązywaniem zagadek i eksploracją sprawią, że każdy z graczy w napięciu będzie czekać na odkrywanie kolejnych etapów gry. W najnowszym tytule Viva Games, każdy z graczy wcieli się w rolę Tyre’a, byłego żołnierza sił specjalnych, który po tajemniczej śmierci swojej matki postanawia wyruszyć na wyspę Yingzhou. Razem z Ksaną (przyjaciółka matki), próbują odkryć prawdę na temat tajemniczej śmierci i niezwykle zagmatwanej przeszłości rodzicielki.

Wyspa jest mocno związana z miejscową legendą, pełna starożytnych ruin i klaustrofobicznych jaskiń kilkukrotnie sprawi, że główny bohater będzie musiał walczyć o życie. Na każdym kroku czai się zło i postaci, które z jednej strony są przerażające, a z drugiej mogą okazać się niezbędne do przetrwania. Za pomocą kontrolerów PlayStation Move każdy będzie mógł skorzystać z z wyjątkowego arsenału. Oprócz broni białej, gracze będą mogli korzystać z karabinów, a także materiałów wybuchowych.

Reklama

Immortal Legacy to tytuł stworzony dla wszystkich tych, którzy lubią łamigłówki. Podczas zwiedzania wyspy, każdy z graczy będzie musiał zmierzyć się ze starożytnymi pułapkami  i zagadkami do rozwiązania. Do przetrwania będą potrzebne zarówno umiejętności manualne jak i intelektualne.

Niektórzy z graczy mogli już zobaczyć Immortal Legacy pod roboczym tytułem Kill X. Producenci gry po długich dyskusjach i omówieniu opcji alternatywnych zdecydowali się na tytuł, który najlepiej odda klimat historii przedstawionej w grze.

Zamawiając grę w przedsprzedaży, każdy z graczy otrzyma:

  • broń SMG z II wojny światowej
  • motyw Immortal Legacy: The Jade Cipher

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje