Imiennik postaci z Red Dead Redemption 2 otrzymuje pogróżki od graczy

​Nazywasz się tak samo jak główny antagonista w Red Dead Redemption 2? Możesz spodziewać się pogróżek od graczy, którzy mają najwyraźniej problemy z rozróżnieniem świata wirtualnego od tego prawdziwego. Z taką sytuacją musi bowiem borykać się obecnie niejaki Colm O'Driscoll, który nie posiada nawet konsoli i jeszcze do niedawna nie wiedział, o co w ogóle chodzi.

Jak się bowiem okazuje, prawdziwy Colm O'Driscoll już od dnia premiery najnowszej produkcji Rockstara otrzymuje pogróżki. Te - mamy nadzieję - są w większości żartami wysyłanymi na Twitterze przez graczy, lecz niektóre z wiadomości są dość niepokojące i na pewno mogą irytować osobę, która ma niewiele wspólnego z grami wideo.

Dalsza treść artykułu zawiera spoilery na temat Red Dead Redemption 2.

O'Driscoll podzielił się zrzutami z ekranu z serwisów społecznościowych Twitter oraz Instagram i jest na tyle miły, że usunął nawet dane osobowe napastujących go internautów. Szereg wiadomości jest zupełnie niegroźnych, w stylu "ty O'Driscollu, ty!", lecz są także groźby karalne i obietnice rychłej śmierci.

Reklama

O co chodzi? Colm O'Driscoll (ten wirtualny) jest przywódcą gangu w Red Dead Redemption 2. Jego ugrupowanie rywalizuje z równie nieuprzejmym zespołem Dutcha, do którego należy główny bohater produkcji, Arthur Morgan. Nieprzyjemne stosunki zaczynają się na samym początku kampanii.

Sam Colm O'Driscoll (ten prawdziwy) wydaje się zbytnio nie przejmować. W odpowiedzi na nadmiar wiadomości po prostu wyłączył opcję komunikowania się z osobami spoza listy znajomych. Czy otrzymane już pogróżki go zaniepokoiły?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Redemption 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama