​Ile lat ma Joel w serialu The Last of Us? Wyjaśnienie wieku głównego bohatera

Swojej premiery doczekały się już trzy odcinki najnowszej hitowej produkcji - The Last of Us. W oczekiwaniu na kolejne epizody, fani zastanawiają się w jakim wieku jest główny bohater serialu. Ile lat ma Joel Miller? Wyjaśniamy.

The Last of Us podbiło serca wielu - nie tylko graczy komputerów, ale również miłośników seriali. Oprócz rekordowych wyników oglądalności, najnowsze show produkowane przez HBO okrzyknięte zostało najlepszą serialową adaptacją gry wideo. Już po trzech odcinkach trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

W dużej mierze to zasługa kapitalnej obsady aktorskiej w postaci chociażby Belli Ramsey (jako Ellie) czy Pedro Pascala (w roli Joela Millera). W sieci pojawiły się dyskusje i debaty dotyczące wieku głównego protagonisty gry i serialu - Joela. Ile lat ma Joel z The Last of Us?

Reklama

Joel Miller - ile lat ma w The Last of Us? Wyjaśnienie wieku w serialu i w grach

Joel w serialu The Last of Us ma 56 lat. Aktor wcielający się w tę postać, Pedro Pascal, ma natomiast 47 lat. Jeśli chodzi zaś o gry, to Joel Miller w The Last of Us jest 52-letnim mężczyzną, natomiast w kontynuacji, The Last of Us Part II, protagonista jest 57-latkiem.

The Last of Us Part I, odświeżonym wydaniu pierwszej odsłony gry, w jednej ze scen nasz główny bohater trzyma w ręku swój paszport. Dobra jakość warstwy wizualnej pozwala odczytać rocznik urodzenia Joela (1981) co oznacza, że podczas prezentowanych wydarzeń ma 52 lata.

Z kolei The Last of Us Part II rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach i wątkach przedstawionych w pierwszej części gry. W sequelu Ellie jest 19-letnią dziewczyną. Pamiętamy, że w pierwszej części poznawaliśmy główną bohaterkę kiedy miała 14 lat. To pozwala potwierdzić, że Joel faktycznie ma 57 lat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy