Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

IKEA wychodzi graczom naprzeciw. Kartonowe atrapy PS5 i Xbox Series X w popularnej sieci

Każdy, komu udało się zakupić PlayStation 5 lub Xbox Series X, wie, że ze względu na bardzo duże gabaryty tych konsol (w szczególności PS5), zmieszczenie ich na szafce RTV może być problematyczne. IKEA ma jednak rozwiązanie.

Nie da się ukryć, że obie nowe konsole Sony i Microsoftu są naprawdę duże, choć Xbox ze względu na monolityczną konstrukcję zdaje się wypadać nieco lepiej w tym aspekcie. Popularna szwedzka sieć sklepów meblowych postanowiła wyjść w związku z tym naprzeciw graczom szukającym RTV-ki, która będzie w stanie pomieścić nawet oba next-geny.  W sklepach IKEA pojawiły się bowiem kartonowe atrapy PS5 i Xbox Series X, które dostrzeżone zostały przez użytkownika Imgur znanego jako JFP1 i ten nie omieszkał wykonać stosownego zdjęcia.

Reklama

Jak możecie zobaczyć, obie kartonowe atrapy posiadają dokładne wymiary PS5 i Xbox Series X, ale możliwość fizycznego postawienia obiektu na szafce i przymierzenia sprzętu może okazać się nieoceniona w trakcie zakupów (na pewno jest też wygodniejsza niż dokonywanie pomiaru każdej szafki, która nas zainteresuje).

Co ciekawe, choć pomysł wydaje się być świeży i nowatorski, to jednak na podobne rozwiązanie wpadł jeszcze przed premierą jeden z użytkowników Reddita (niejaki Bombachin), który zilustrował jak PS5 i Xbox Series X mieścić będą się na popularnych szafkach RTV od IKEI.

Na chwilę obecną nie wiemy, czy kartonowe atrapy dostępne są w sieci sklepów na całym świecie, czy tylko w wybranych krajach, ale jeśli będziecie w IKEI i zobaczycie takowe, to dajcie znać w komentarzach.  

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Ikea

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje